bugün

Tıpatıp ikizini görseniz Türkiye'de yüzde yüz eminim yüzüne bile bakmazsınız. Hatta kel falan diye küçümsersiniz de.
hollywood tipi erkeklere bakıp bakıp iç geçiren orantısız yüz şekillerinden dolayı "kezban" olarak anılan bayanların yapabildiği genelleme. kimse kimseyi kandırmasın, biz bizeyiz şurda. siz kezban biz mahmut. nah size jason statham, nah bize fay reagan.
Hepimiz primatız Statham da dahil diye tepki verdigim durum.
(bkz: genç kezbanlar azgın)

edit: üstündeki silinen bakınıza yazdımdı. genç orangutanlar rahatsız?? (bkz: wtf).
türk kızlarıda o orangutanlarla çiftleşmek zorunda kalan insancıklardır.
yav bıkmadınız birbirinize sokup durmaya küçük bi kite dışında yerli eşiniz olacak o yüzden böyle memnuniyetsiz davranmanın manası yok.
herkes birazcık homo. kabul etmeme gibi bir durum yok.
snatch filminde bile türk karakterini oynayan adama nasıl orangutan olacaksın dedigimdir . (bkz: hepimiz orangutanız)
(bkz: uh uh uh huaaa)

görsel
Girdi mi?
görsel
5-6 yıl sağlam vücut çalışan her türkün dönüşebileceği görünümdür. Zaten adamin tipi bizden daha türk. Aynı şekilde kavga edebilinir mi? Orası meçhul.
Turk Erkekleri bu adamin yaninda orangutan ise, turk kizlarinin megan fox adriana lima vb. Aktorlerin yaninda tras edilmis maymun gotunden hicbir farki yoktur. Hatta ve hatta sictigi sirada siddetle osuran ve kuyruguyla bokunu saga sola savuran su aygirinin salladigi o kuyruktan ibarettir turk kizlari. Kictan cikarak osurugun etkisiyle kuyruga carpan bokuda tercih edebilirsiniz. ikisinide deneyin tarafinizi secin kizlar.

ilgili videouyuda Soyle suraya saapalim:
https://m.youtube.com/watch?v=uQK3KsQ81Cs
gereksiz sorudur. ama inatla soruluyorsa şöyle diyim, türk erkekleri jason un yanında "taş" dır *
herif kel, kıllı ve sıradan bir tipe sahip. sadece kası var, bu yüzden göklere çıkarılıyorsa harbi kezbansınız!! hani yakışıklı olsa bir şey demezdim ama değil işte, orangutanın kaslı hali.
tipe bak amk! Ünlü olmasa kimse takmazdı görsel ingiliz orangutanı..
ortada bir fikir yok ki özgürlüğü olsun hehe.
Ben bunu burada görsem psikopat sanıp yanından uzaklaşırım. Karizması bile yok bana göre. Peh dışarı çıksam şöyle bir tur atsam çok daha iyilerini görürüm. Ki gördüm de bu oyuncular modeller hikaye yani onlardan kat be kat iyileri var tek eksikleri keşfedilmemiş olmaları.
biz homo sapien' iz .orangutanlarla atamız ortak. lütfen.

orangutanların hakkını yedirmeyiz. sizden akıllılar onlar !
bunu yazan arkadaşın sevgilisini çok merak ediyorum, kesin hayaller hayatlar durumu.
belki de jason statham insan değildir. hepimiz insanız lan ayrinclik yapmayın amk swh
ciddi merak edilen konu. jason statham baskalari ile sevisirken biz turk erkekleri ile sevisiyoruz. isyan ederim ben boyle hayata. batsin bu dunya. yeter, bende insanim. benim de ihtiyaclarim var. jason ile sevismek benim de hakkim. jason'i getirin bana.
Su ipneyi biri gay bara gotursun.
balkonlu erkek insanı.
kel herif ya napalım kelini mi sevelim yani.
jason statham türk erkeği olsa türk kızına bakacağını sanan kezban yorumudur. Saygı duymak gerek fakat fazla ego g.te zarar.
biyolojik açıdan onlar da insan oluyor yavrum.
Türk olsa tipsiz maymun denilecek adam sırf yabancı diye şakşaklanıyor. Ediz hun,tarık akan,göksel arsoy,kıvanç tatlıtuğ gibi türk erkeklerinin tip olarak b.ku bile olamaz Jason maymunu. Aşağılık kompleksli yaratık seni. Bu mu yakışıklı üstü olan ? K.çim bile daha yakışıklıdır bundan.
görsel
Muamma diye cevaplanabilecek soru. Evet.