bugün

galatasaray'da rezalet geçmiş bir sezonun ardından gelen birçok kiralık teklifi reddederek tekrar kiralık şekilde galatasaray'da oynamak istemiş bir manchester city oyuncusu. josep guardiola'nın gazabına uğrayıp gelememiştir. hamza hamzaoğlu'nun evlatlarımız dediği adamlardan daha çok galatasaraylıdır. umarım kariyeri hep istediği yönde ilerler. bir gün tekrar buluşmak dileğiyle...
Canın sağolsun reis. Elbet bir gün buluşacağız.
A.ını dengesini kelini silktimin pep'i yüzünden galatasaray'a gelemeyen adam. Hem de çok istediği halde..
Sunderland'e transfer olmuştur.

http://www.ntv.com.tr/spo...%2cW_wtVyIeuESery8A0hWqMQ
galatasaray bunu alamadığına üzülür hale gelmiş. olum saf mısınız bu adamın oynadığı topu anadoludaki her stoper oynar hatta fazlasını oynar.
ya belçika millisi olmuş da ne olmuş anlamadım. bu hard pro futbol tribi de çok gülünç ha. neymiş adam belçika millisiymiş. ee napalım? kimler ne milli heyecanlar yaşadı bu alemde. * bu mudur kıstas. ayrıca benim aklıma denayer-milli takım denince direkt kanu'nun bakkala gönderme olayı geliyor. başarılı.
mancester'da bir aslan var sözünü ve bu lakabı kazanan belçikalı stoper.

inanılmaz bir özveri göstermesine rağmen karaktersiz Mancester City yönetiminin galatasaray'a gelmesini engellediği oyuncu.

Kendisi sunderland'a gitmiş ama önümüzdeki sezon bizimle olacağına inandığım adam!

(bkz: şerefsiz pep)
(bkz: lanet girsin sana Mancity)

Mou'nun Mancester United'i koysun Mancity'e!
Adam çok üst düzey bir stoper değil bizde biliyoruz bunu ama galatasaray ı seviyor ve gelmek için çok uğraştı yani ileride veteran olabilir. Taraftarın da bu kadar istemesinin nedeni bu.
kendisi ve sevenleri ile bir alıp veremediğimiz elbette yok. lakin city malı ve belçika millisi diye bu kadar abartılması komik. mesele neden sidik yarıştırma gibi alakasız bir noktaya geldi, anlamadım. bakış açınıza göre alanyaspor'un kiraladığı omerou da denayer ile eş. onu kiralasaydı gs. etiketler elbette önemlidir lakin denayer'i 1 sezon izledik. adam sadece gs ye gelmek istiyor diye badem gözlü oldu. anlamsız.

kötüye kötü deyin. duygusal olmayın.
Fenerli olmama rağmen futbolunu beğendim kişi.
vasat stoper. laf kalabalığı ile necip uysal'dan da harika bir ön libero çıkarılabilir. ne lüzumu var. yok hollanda 4-3-3ü yok portekiz bilmemnesi. bu işin matematiğini konuşacaksan tahtaya önce iyi oyuncu yazacaksın. vasat gelmedi diye üzülmeyeceksin. geçen sene bektir stoperdir öldürdüler adamı şimdi de hollanda 4-3-3ünde bilmem ne görevi biçiyorlar. hahahahha.

gerçi bu zihin zamanında semih kaya'yı da dünya harikası diye lanse ediyordu. emre çolak'tan hiç bahsetmiyorum bile. çok irdelememek lazım.

edit: olum hem bu adam rotasyon için kulübeye transfer edilmiyor mu? ne hollanda 4-3-3ü ne kilit ismi amk. hahahjahaha.
Türkleri oynatıcam diye stoper Adamı sağ bek oynatırsan tabi ki göndermez. Ulan Hamza şu adamı sağ bek umutu sağ açık oynattın ya senin cibiliyetini sikeyim.
sunderland midir her ne sikimse artık oraya zorla gönderildiğinden dolayı oldukça mutsuz görünen eski futbolcumuz. bu çocuk bizimle bir sene oynadı ama kendisine baktıkça galatasaray'ın altyapısından yetişmiş pırıl pırıl bir genç görüyorum. keşke bir sene daha bizimle kalabilseydi.

bu çocuğun bize gelmesine izin vermeyen keltoş guardiola.. ibne city.. sizin ben ta amınıza koyayım ibneler. zaten size gıcık kapıyordum artık nefretim haline geldiniz. umarım hem uefa'da hem ligde hem de kupada elinize elinize verirler.
galatasaray da harika bir bağ yakalamıştım diyor, takımı liderin 28 puan gerisinde 6. olmuş.. ahahhdahah
gerçekten..
galatasaray'a gelmek için sabaha kadar havaalanında beklemiş, telefonda gözyaşlarını tutamamış 21 yaşında bir kardeşimiz. bu adam, galatasarayın evladı adı altında yıllarca trilyonları yatarak götürmüş yerlilerden daha büyük galatasaraylı daha büyük bir adam.

umut bulut dan tutun aydın yılmaz a kadar bu kulüpte çakallık yapıp evlat adıyla para koparanlar inanın 1 yıl oynayan bu çocuk kadar sevilmediniz.
tekrar galatasaraya gelmesini çok istediğim futbolcu. akıl almaz şekilde bizi çok seviyor. hem de o iğrenç sezonumuza rağmen. keşke köln taraftarının podolskiye zamanında yaptığı gibi bir kampanya yapıp alsak rasta saçlımızı. ama gerçekten bu adamın bu takımı bu akdar sevmesi hayatın olağan akışına ters.
görsel
özledik.
Muhtemelen seneye galatasaray'da olacak.
klasik galatasaraylı yabancı futbolcu abartmasına maruz kalan futbolcu. adam olsa city'de oynar. evet.
bir stoper için boyu çok kısadır. bu yüzden hava toplarında yeterince etkili olamamaktadır.

he kötü futbolcu mu değil ama bize şöyle 1.90 üstü adam yiyen stoper lazım. stam tarzı mesela.
Onemli olan Boyu degil islevi.

Konu kilit.
jaba nın, gökhan zanın üzerinden beşiktaşa attığı bir gol var, tineri bırakıp zemzeme başladık o gün.
championship topçusu.
ptt de olabilir.
(bkz: 15 eylül 2015 galatasaray atletico madrid maçı)nda savunmada harikalar yaratan futbolcuydu. Eğer o olmasa 5-0 bitecek maçtan 2-0 ile yırtmıştık.