bugün

bi bizden çıkar zaten amk.
adamlar siklemiyor bile bizim millet camdan atlıyor.
lan hani çok yüklenmek istemiyorum da bu ne lan?
bir garip türk'tür.
Türk değilmi Japonyada bile aynı.Gözünü sevdiğimin ülkesinin nadir insanlarından yalnızca birtanesi.
türkleri mükemmel temsil etmiş, göğsümüzü kabartmış olan türk'tür.

aha bu da linki: http://www.ntvmsnbc.com/id/25191441/
kendini türkiye'de sanan türktür. ulan gururlandım haa*
(bkz: bir türk dünyaya bedel)
deprem geleneğini yerine getirmiş türktür.
(bkz: çok şaşırtıcı)
yarın japon gazatelerin sürmanşetin yanında 1 paragrafla ve selimhan ın uçuş anı fotosu ile vereceği haber: Uçan adam Selimhan.
O 8.9'u bende görsem bende aynı tepkiyi verirdim sanırım. O heyecan o korkudan hayatınız film şeridi gibi önünüzden geçer zaten..
O panikten ne bok yiyeceğinizi şaşırabilirsiniz normal bir şey tabi..

Hani o ölümle yaşam arasındaki ince çizgide gidip durursunuz.
Ve o ölüm korkusu düz duvara bile tırmandırır.
bir an için kendini türkiye de sanmış olabilir.
oyasa ki orası japonya orada deprem sırasında evinizde oturmanız en güvenli yoldur.
Bina çökse ve vatandaşımız ile diğer japonlar ölse ne diyecektik.
Hele binadan atlayıp toprak zemine düştüğü için bir kaç kırık ile kurtulsaydı ne diyecektik?
Panikten kendini Türkiye'de sanmıştır.
O kadar şiddetli depremde hiçbir yapının ayakta kalmayacağını düşünüp , enkaz altında kalmaktanda atlayıp bir kaç yerini kırarak kurtulmayı geçirmiştir kafasından o panikle.
Japonya'da olduğunu hatırladığında ise utanmıştır.
--spoiler--
japonya’daki 8,9 büyüklüğündeki depremi yaşayan türklerden selimhan kılıç, sarsıntı başlayınca kendini camdan dışarı attığını söyledi. kılıç, “biraz sakinleşince eve girdim. ikinci sarsıntıda da yine camdan atladım” dedi.
--spoiler--
roma'ya tatile gidip tarihi eserin üzerine "genç fenerliler" yazan yurdum insanı kadar gariptir.

gördük biz bunu malesef hacılar.
trajikomik hikayedir . işte benim insanım .
alışkanlıktandır o, napsın amk. zangır zangır sallanıyo adam unutmuştur japonya' da felan olduğunu atmışır kendini camdan.
japon olmadığını çevredekilere belli etmek istemiştir. gözlerinden anlaşılmıyordu sanki. o değil de japonlar deprem başlayınca hep beraber halaya başlamış diyorlar. onlar için sıradan bir şeymiş deprem. kanım dondu duyunca.
şu anda ağlıyorum, işte benliğini yitirmemiş bir vatan evladı.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25191441/
--spoiler--
genlerinde var demek ki...
--spoiler--

(bkz: türksün di mi)
yavaş atladıysa saçı başı dağılmamış türktür.

uç be koçum kim tutar seni amk!
çılgın türk.
güldürmeyi başarmıştır.

"eve girdim, ikinci sarsıntıda tekrar camdan aşağı atladım"*
o bir ekol... özünden hiç bir şey kaybetmeyen hemşerimiz. kendini muhtemelen türkiye de sandığından atmış olsa gerek. halbuki japonyada en güvenli yerler apartmanlardır. ancak ülkemizde bunun tam tersi olduğu düşüldüğü zaman, hak vermemek elde değil.. duygulandım lan. ben olsam ben de yapardım. japonlar deprem olduğu zaman olayı siklemeyip, bardağını tutmaya çalışırken biz burda kalp krizi geçiriyoruz ya da camdan atlayıp bok yoluna tez elden gidiyoruz.. çünkü bizler denişik bir ülkenin masum insanlarıyız!
türktür.
demeçlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
buyrun

(bkz: sandalyeden yuvarlanarak nutelle püskürtmek)

edit: link düzeltildi beyler sakin.
edit2:neyini eksiliyorsunuz beyler, probleminiz ne?