bugün

Çok değil bir kaç ay öncesine kadar bey diyeceksiniz denilen.

Şimdilerin kovmak için bahane aranan Hollandalısı.

(bkz: Allah başka dert vermesin)
Yaptığı değişikliklere bak , Muslerayı çıkarsaydın amk.
90. Dakikada chedjouyu oyuna sokarken ileri gönderip gol arayacağını sanmıştım ki beni şaşırtmadı yine.3lü savunmaya döndü beyefendi. Halbuki bazı hocalar (bkz: fatih terim) gol arardı.
Cm-fm diliyle konusursak ziplamasi , hiz- hizlanmasi , kafa vuruslari ve top kapmalari 10 bilemedin 11 olan iki stoperle ve hiz hizlanmasi 8-9 bitiricilik 11 sut 7 olan bir forvetle oynamak zorunda kalan teknik adam.

Elindeki malzeme bu , fazlasini beklemek hakikaten ayip olur adam 0 tecrube ile bu rezil takimi potada tutmayi basariyor , bence takdiri de hak ediyor.

Edit : evet bazi hocalar gol arardi , gol aramaya ciksaydik golu yerdik buna eminim.onu gectim terim in gol arama hastaligi yuzunden 1-0 bitecek fener maci 6-0 bitmisti hatirlatirim.
görsel
Bu adam beden egitimi ogretmeni dedigimde bana kizanlar buyursun.
tam galatasarayın hocasıdır. evet.
Bir Fenerbahçeli olarak gs yönetiminin daha iyisini bulamayacağını düşündüğüm hoca.
Adamın elindeki takım berbat.
Her puan kaybında da adama yükleniliyor. Dolayısıyla yönetim hiç eleştirilmiyor.
E daha ne olsun?
Kebap.
eğer ilk yenilen golden sonra sabri ve cavanda" yı değiştirse daha farklı bir maç izleyebilirdik. alan ve adam savunmasına çözüm bulamıyor bir türlü.
haftalar geçtikçe hakkındaki soru işaretleri artan teknik direktör.
gene korkak bir futbol gene zorlu bir macta puan kaybı.

bjk-fb-ts-basaksehir-osmanlı. ilk yarıda hicbir derbi macında galip gelemedik. büyüklük bu takımları yenebilmek zaten, anadolu takımlarına 4-5 atmıssın bana ne.

rikerink fm oyunlarından cıkamadı. hala daha istatistik derdinde, ne imis topa sahip olmak cok önemliymis, ulan adamlar 50 orta 30 şut cekti, icimizden gecti, topa sahip oldun da ne oldu.

mac 2-2 oluyor, 1 puanı korumak icin sneijder'i cıkartıp chedjou'yu alıyor. saldırsak belki 3 gelecek. bu nasıl bir korkaklık.

kısa ve öz;

derhal kovulmalı,
Israrla söylüyorum teknik direktör değil.
galatasaraya gol lazımken son 5 dk. sneijderi çıkarıp stopper alan adam.

büyük takımlar anadolu takımlarıyla oynarken, ne olursa olsun kazanacağm diye oynar hocam.

daha bunu anlamamışın.
anadolu takımı dediğin takım avrupa ligi 2. tura yükseldi. Kendi sahasında oynuyor, teknik direktörü ise mustafa reşit akçay.

ayrıca saha buz pateni gibi, hava -10.

bir de yedek kulübesinde oyuncu mu var amk! sanki messi var da bu adam oyuna almıyor.

osmanlıspor deplasmanında bu şartlarda ve bu sakatlıklarla 1 puan almak bana kalırsa riekerink in başarısıdır.

riekerink'den daha iyi bir teknik adam gelse de şu mevcut durumda daha fazlasını yapamaz.
Adam gibi adam, sonuna kadar güveniyorum. JOR gitsin gitsin çığırtkanlığı yapanlar, kumar borcunu kapatmak için gelen Denizli'yi, umut bulutu oynatmak için sağ kanat oynatan hamzaoğlu'nu, para için takımı yarı yolda bırakan terimi, gelenden geçenden 4 yediğimiz prandelliyi arıyor sanırım. Ulan kadrona bir bak. Herif iki derbiyi de deplasmanda oynamasına rağmen sezonun ilk yarısını zirvenin dibinde bitiriyor. Bu gitsin gitsin ya diyenler sezon sonunda şampiyon olunca canım hocam derse ağzına yüzüne çarparım.
Tuzlaspor'a karşı bile hemen hemen as takımla çıktığına göre tehlikede olduğunun farkında. Sanırım jor'un son maçlarını izliyoruz.

Sevdik seni ama olmuyordu hocam.
Koskoca galatasaraya beden hocasini layik gorenler bu isi biraksin lutfen.
Anlat bize hocam nerdeyse tam kadro çıkıp 2.lig takımına karşı pozisyon bulamamamızın sebebini anlat.
Yönetimin para harcamamak için beleşten bulduğu adam. Taktik 0
Efendiliği yüzünden rahat rahat kızamadığım fakat bir an önce sakince Galatasaray'ı bırakması gereken teknik direktör. Efendi, sakin iyi hoş da taktik yok, takım ite kaka ilerlemekte. Bu şartlarda sanırım artık ayrılık vakti gelmeli çok geçmeden.
ptt den yeni çıkmış hiçbir varlık gösteremeyen alanyaspor karşısında evinde 5 gol atmışsın adamı yine uçurdular amk.

sneijder, rikerink için çanlar çalmaya başlayınca oynadı.. neyse yarın bi gün yine sıçarsak şaşmayın.

beden hocasından teknik direktör olmaz.
sakinliği ve beyefendi duruşundan be tabi br de şanslı yapısından dolayı bir türlü ağız dolusu sövemediğim galatasaray teknik direktörü. her maç oynanan oyunla kahroluyorum efendim. gerçi son maç hücum adına iyi işler yapılsa da yine "böyle savunma anlayışı mı olur" dedirtmiştir.
Gönderilmemesi gereken adam.

"Ben bu takımla ne bok yiyim amklar" diyip ayrılabilirdi ama "elimden geleni elimdekilerle yapmam lazım" diyerek takımı bu zor gününde yalnız bırakmadı.

Sırf bu tok gözlülüğü ve sabrıyla en az 3 sezon daha takımın başında olmalı.

Sağ bekte sabri (reyiz falan ama işi bitmiş), stoperde semih (saatli falan değil direk bomba) ve orta sahada selçuk (el freni yanında gaz pedalı kalır) gibi adamlarla ne yapılabilirse onu yapıyor.

imzalamış olması gereken 28 yıllık sözleşmeyi konuşuyor olmamız gerekirken, takımda kalacak mı yoksa gidecek mi konusunu tartışıyoruz ya çok rahatsız ediyor beni.
riekerink'e kötü diyene, geçen yıl dünyanın parasına gelen mustafa denizli'yi hatırlatıyorum.

ulan geçen yıl top oynamayan takıma top oynatmayı öğretti adam resmen, hala burada eleştiriyorsunuz.

geçen yıl hiç kimsenin bu sezondan yüksek beklentileri yoktu! riekerink umut verdi, oynattığı futbolla yüksek beklenti oluşturdu. şimdi ise adam gitsin diyorsunuz!

cidden beyinsizsiniz!

şuan gs 3. sırada, hani özellikle son dönem övülen advocaatın fenerbahçesinin önünde, geçen yılın şampiyonu bjk nin arkasında! gerçe bjk nin penaltılarını herkes biliyor. yoksa gs şuan en kötü ihtimalle 2. liği hak ediyordu.

düşün ki bir takım ezeli rakibi fenerbahçenin bir sıra önünde; bir diğer en büyük rakibi, aldığı penaltılar şaibeli olan bjk nin 1 sıra gerisinde.

fakat bakıyoruz şenol güneş'e methiyeler düzülüyor, taraftarı övgülere boğuyor. advocaat a bakıyoruz, taraftarı memnun methiyeler düzülüyor.

bir de riekerink e bakıyoruz, medya bir taraftan taraftar başka taraftan küçümseyip, sürekli beden öğretmeni gibi laflarla aşağılayıp, gitsin bu takımdan deniliyor.

bir daha diyorum cidden beyinsizsiniz!
senin yapacağın işi siekerink.
Gitmesi için kampanya falan düzenlenmesi gereken şahıs. Daha ne bekliyoruz amatör takıma da mı yenilelim ?
güncel Önemli Başlıklar