bugün

Kadıköy'de fenerbahçeyi yeneceğini söyleyen ama yapamayan galatasaray teknik direktörlerinden sadece bir tanesi. Diger hepsini sıralayamadım şimdi ama siz biliyorsunuz geri kalanları.
hala istifa etmemiştir.
sikerink bey diyeceksiniz ulan.

Avrupa nın sayılı taktisyenlerinden biridir.

Edit terim: bir de aklimdayken belirteyim eğer sezon ortasında falan gönderilirse Galatasaray hepten yarrağı yer. Riekerink bu kadroyu ilk 4 içinde her türlü tutar. 3 ihitmal dahilinde. ilk 2 yaparsa seneye de devam etsin zaten.
Ulan hani altyapı hocası idin. Altyapıdan bir tane bile oyuncu yok 18'de . Sanırım böyle yaparak altyapı hocası olmadığını söylemek istiyor. Yeteneksiz.
Hamit cavanda Sabri chedjou semih linnes Eray Salih josue yle birlikte gitmesi gereken teknik direktörümsü.
linnes yerine yine carole vasıfsızını oynatmış.

yahu sen insanın aklıya taşşak mı geçiyorsun birader.
Sen ne gereksiz bir adamsın birader, yahu dakika 70 olmuş takım yarak gibi bu mal hala bakıyor.
Bıktım senden amk sokucam beyliğine de efendiliğine de, mal gibi izliyor maçı.
galatasaray taraftarı tarafından göklere çıkarılıp şimdi yerin dibine sokulan teknik direktör. adamın kariyeri belli neyin kafasındasınız olum? evet.
bir an gerçekten oyuncu değiştirmeyecek sandığım, ilk yarıyı görünce belki olur dediğim ama çok geçmeden aklımı sikeyim dedim.

olmuyor arkadaş, adam kör amk. 10 kişi kalmış rakibe oyuncu değişikliği yapamıyor. kör topal gidiyoruz. allaha emanet.
Bugün bir kez daha ben teknik direktör değilim diye bağırdı ama duyan yok.
Çok sabırsız bir milletiz. Ben jor a güveniyorum. En azından sezon sonuna kadar sabredelim. Adam tüm zor deplasmanları atlattı. Ve şu anda Fenerbahçe'nin önünde Beşiktaş'ın bi tık altında. Tamam oynanan futbolu ben de beğenmiyorum ama Selçuk sabri Yasin gibi isimleri bu adam almadı. Sabri tercihi hariç gayet güzel 11 lerle sahaya çıkıyor. Ben Abdürrahim Albayrak ın tesislere inmesiyle bu takımın şampiyon olacağını düşünüyorum.
galatasaray taraftarı olarak söylüyorum, bu kadar balık hafızalı ve bu kadar dönek taraftar yok sanırım.

ulan ne utanmaz adamlarsınız yaa!

geçen yıl önce hamza hamzaoğlu dönemini sonra da denizli dönemini hatırlayın, takım top mu oynuyordu?

yahu umut bulut diye bir adam vardı tek forvet oynatılıyordu!

riekerink doğru düzgün transfer yapmadı. ben serdar aziz'i riekerink'in aldığına ihtimal dahi vermiyorum. keza cavanda'yı da. belki eren'in transferiyle tolga nın transferine onay vermiştir.

önüne koymuşlardır hocam bunları bunları alabiliriz diye o da hiç olmamasından olması daha iyi diyip aldırmıştır. sighortson mudur nedir belki aldıysa bi onu almıştır o da bi sakatlandı hala iyileşemedi.

sezon başından beri alınan oyunculardan çoğu sakattı, neredeyse hiçbirisi oynamadı.

serdar aziz daha yeni yeni oynuyor, sighortson hala sakat, podolski uzun süre sakattı, cavanda sakattı, kaldı ki hala oynayamıyor, de jong sakattı yeni yeni oynamaya başladı.

yani baktığımızda asıl kadro yeni yeni oturmaya başladı. eğer devre arasında riekerink in istediği doğrutuda 2-3 nokta trasfer olursa sezon sonu şampiyon olmak zor değil.

gelelim adamın bu kadar sakat ve bu kadar zor maçlar karşısında neler yaptığına; takım 3. amk! geçen yıl top oynamayan takım an itibariyle 3. sırada. beşiktaş ile kıyaslamayın beşiktaş net söylüyorum şu içinde bulunduğu durumu hak etmiyor. oynadığı top umut vermiyor. bir çok maçı hakemlerin desteğiyle kazandı. aziz yıldırım bile bunun farkında ki adam hiç çıkmadığı kadar çileden çıkıp federasyondaki beşiktaşlıların hepsi gidecek dedi.

fenerbahçe beşiktaş maçında fenerbahçe resmen doğranmıştır mesela, bunu efendi geçinen tinerciler görmezler ama maçı izleyen tarafsız birisi bunu net şekilde söyler.

dün ise galatasaray doğranmaya çalışılmıştır. mesela hakan balta nın penaltısı.

her neyse, dün methiyeler düzdüğü adama bugün defolsun gitsin diyorlar ise ve bu adam sezon başındaki mevcut durumunu ve neredeyse puan farkını koruyup hala 3. ise bence teknik direktör değil taraftarın değişmesi lazım.

abi şu medyanın yalan dolan haberlerine itimat etmeyin, dikkatli bakın medyadaki haberlere beşiktaş hakkında bir tane kötü yorum yok. sanki beşiktaş uzay takımı, barcelona.

bunlar bilinçli olarak yıpratılmaya çalışılan ve moral ve motivasyon bozmaya yönelik haraketler.

riekerink i düne kadar 3lü çektirmeye çağıran taraftar, medyanın gazıyla bursa spor maçında yüzüne bakmıyor, üstüne hamza hocayı çağırıyor.

adamın son zamanlar ne kadar moralinin bozulduğu ve medya ya karşı daha sert davrandığı net bir şekilde görülüyor. neden çünkü adam demoralize olmaya başladı. medya hala aynı soruları soruyor, gerizekalı taraftar da adamı destekleyeceği yerde bir yuhlamadığı kalıyor. abi bu durum tüm takıma yansır.

hak etmiyorsunuz, bu galatasaray taraftarının büyük bölümü ne bu adamı hak ediyor ne de başarılı olmayı hak ediyor.
Yedek kulübesinden kombine almış seyirci.
Git artık bu takımdan.
iyi kötü bu kısmına artık girmiyorum ama şu çok kesin ki sezon sonuna kadar takımın başında kalmalı. En kötü 4. Yapar seneye uefa ya götürür. Mayıs ayında da gider yeni hocayı getirir riekirink i de alt yapıya mı gönderiyorsun yardımcı hoca falan mı yapıyorsun yaparsın işte.
Çöpün tanımı.
Hollandalı falan olamaz bu adam ya. ruhsuz bir futbol anlayışı. Sezon başından beri böyleyiz. 8 aydır takıma hiçbir şey katamadı. Gerçekten inanmak istiyorum ama bu adama olmayacak. Orta sahada top çeviriyorz. Olley ama istatistikte birinciyiz eee o zaman şampiyonuz!
(bkz: altyapı hocası)
Galatasaray'ın elindeki malzemeyi bilmeyen yazarın söylemi. henüz ligin ortasında sayılırız ve her şey olması gerekenin üstünde ilerliyor. kabul edelim takımımız bu.
Amına koyayim bu adamdan önce denizli doneminde herkesten yiyorduk.

Adama başarılı demek için daha ne yapması gerek bu adamin?

1-2 nokta transfer yapsın bu takım uçar.
Eleştiri alması haklı olan ama son maçta herhangi bir hata yapmamış teknik direktör. Tamam ben de eleştiriyorum da eleştirirken de işin suyunu çıkarmayalım.
mart ayını göremeyecek hoca. liderden sadece 3 puan geride olması ise portakal şansı.
Elindeki kadroyla bundan iyisini yapamayacak olan hoca.
Dk 80 den önce oyuncu değişikliği yapmayan teknik direktör olduğu iddia edilen şahıs.
Ya birader sen geldiğinde seni en çok savunan adam benim. Takım iyi değil eksikler var eyvallah. iyi top oynamıyoruz zaten çoğu zaman. Salak salak stoperlerimiz kendi arasında pas yapıyor ulan maçın 25 dakikası bizim stoperler arasında geçiyor ondan fazla topa sahibiz. Ya bruma birilerini geçecek girecek gol atıcaz yada çok ekstra bir pasla(sneijder), ekstra bir golle(eren) kazancaz başka hiç bir şey yapmıyoruz sahada. insanlar kanser olana kadar değişiklikte yapmıyorsun yada saçma bir değişiklik yapıyorsun. Hadi bunları geçip gelelim Erzincan maçına.
Maç bok gibi bir zeminde oynanıyor kabul. Kadro yedek önemli bir maçta değil ona da eyvallah. Kardeşim böyle bir zeminde deli sikmiş gibi pas yapmaya çalışmak nedir Allah aşkına?
Eren oyunda uzun bir forvet var. Her bulduğunuz topu şişirin ceza sahasına diyeceğine yine stoperler kendi arasında pas yapıyor.
Birader hiç mi müdahale etmezsin? Ulan bu zeminde pas mı yapılır doldur boşalt amk demezsin.
Belirttiğim gibi geldiğinde çok sevinmiştim en çokta ben destekledim bugüne kadar ama kaldıramıyorsun sen bu takımı çok iyi bir insansın çok iyi bir adamsın ama teknik direktör değilsin. Galatasaray sana 20 gömlek büyük geliyor. Yeter artık kendisine teşekkür edilip bir an önce yolların ayrılması gerekiyor.
güncel Önemli Başlıklar