bugün

takım oyuncusudur yıldız değildir. mahmutinin sisteminin en önemli yapı taşıdır. mahmutiden başkasının ellerinde başarılı olacağını tahmin etmedigimdir. doğru karar vermiş, yolu açık olsun.
anadolu efes'in yeni oyunucusu. gitmesine oldukça üzüldüm. avrupa'da büyük oynamıştı ancak ligde aynı motivasyonda değildir. hayırlı olsun.
oktay hoca'nın sözleşmedeki "FB hariç tüm Türk takımlarına 150bin dolara gider" maddesinden faydalanarak peşi sıra Efes'e transfer ettiği kıymetli oyuncudur.

Efes'i de oktay mahmuti'yi de çok sevdiğimden hiç üzülmedim. hayırlı olsun efes için.
ne olursa olsun galatasaray taraftarının hiç unutmayacağı oyuncudur.
1 sezonda bir oyuncu ne kadar iz bırakır sorusunun cevabıdir lucas.
galatasarayı siklemeyerek efese giden oyuncu.
An itibariyle harikalar yaratmaktadır.
Anadolu efes' in ninjalarindan biri.
142 ülkede yayınlanıyor bu maç anansonu duyunca o gazla potalı bir 3lük göndermiştir Real Madrid maçında.
mahallenin delikanlısı abisidir. anadolu efes' te oynar.

daha ne yapsın adam. yürü lan.
daha şimdiden türk basketbol severler için efsane olmayı başarmış büyük oyuncu.
anadolu efesin ninjalarından birtanesidir.
anadolu efes takımıyla real madride ve cska ya kök söktürmüş oyuncu. yahu ben seviyorum bu adamı. bir galatasaraylı olarak hagi den sonra en keyif aldığım ve içten severek izlediğim sporcu.
büyük oyuncudur vesselam.
darüşşafaka doğuş ile anlaşmaya varmış kendisi. oysa daha büyük takımlardan çok rahat kontrat alabilirdi. mahmuti ile buluştular yine.
o son tiplemesiyle hatırlanır. fakat vadesi dolmustur. bu saatten sonra cok birsey beklemeyin.
euroleague'in top çalma ustası iken, oktay hocasının peşinde darüşşafaka doğuş'a transfer olan amerikalı oyuncu.
Kurulu bir düzende harika iş yapan sistem oyuncusu. Seneye Blatt kendisinden iyi verim alacaktır.
(d. 18 Temmuz 1984; Jacksonville, Florida, ABD), Darüşşafaka SK'da oynayan Amerikan profesyonel basketbol oyuncusu. Bir ve iki numaralı pozisyonlarda görev yapabilen 1.91 metre boyundaki Gordon, NCAA kariyerinde Virginia Tech Hokies için oynamıştı. Kolej yıllarında savunmadaki başarısıyla çeşitli ödüller kazanan oyuncu, son iki sezonda Euroleague tecrübesi de yaşadı.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Jamon_Gordon
görsel
33 yaşında basketbolu bıraktığını açıklamıştır.

http://www.basketfaul.com/haber?haber=68829
güncel Önemli Başlıklar