bugün

liverpool'un manu'ya 2-1 yenilmesinden sonra trafikte kendisiyle dalga geçen united taraftarına ağzındaki suyu püskürtmesi sonucu sky sports'taki yorumculuğuna son verilen liverpool fc efsanesi.
liverpool un eski canavar defans oyuncusu.

küçüktüm o oynarken ama hatırlıyorum hayaş meğer.

kendi kalesine attığı golleriyle ünlüdür.
bir ara röportajında lucas neill tarafından sakatlanınca lucas ı dövecegini fakat arkadaşlarının tuttuğunu söyleyen liverpool efsanesi futbolcu.
Gel de yine o scouse aksanınla yine kimsenin anlamadığı şekilde bağırıp çağır savunmada cengaver. Evet jamie cengaver. Atom bombasına kafa atan adam. Nerede şimdi bu ruha sahip futbolcu.
Şu anda Liverpool da onun gibi bir futbolcu yok. Belki yetenekleri çok kısıtlıydı ama Liverpool gibi takımların sahada yüreğiyle oynayan futbolculara ihtiyacı var her zaman.
bir owen, gerrard değil ama efsane olduğu da kesin.
Evet ev arkadaşımın ismidir.

Soyadının aynı olmaması benim şanssızlığımdır.
liverpool denince akla gelendir. o takımın adamıdır
2000 li yılların Liverpool Una damga vurmuş stoperdir, bi şampiyonluk göremeden gitti.
winning eleven 6'da kendisini sağ bek oynatıp stoperde henchoz ve hyypia ikilisine yer vermişliğiklm olan futbolcu. sol bek riise orta saha hamann,gerrard,murphy üçlüsünün ayağına bakıyordu. Forvette ise heskey, owen, diouf üçlüsü vardı.

ne günlerdi...
eğer chelsea maçı kazanılırsa son 2 hafta için antrenmanlara çıkarılması gereken efsane. newcastle maçında son birkaç dakika da olsa oyuna girip oynamalı ve sonra madalyayı takmalı. çok hak etti şampiyonluğu.
carragher,(keregır) kürtçe de büyük eşek manasına gelen oyuncu.
Keşke bu sezonda takımda yer alsa ve şampiyonluk madalyasını takabilseydi.
şimdiden özledim seni güzel adam. yüreğiyle oynayan futbolcu.
Bu haftasonu oynanan ve liverpool un 1-0 kazandığı qpr maçının 84. Dakikasında yerini sebastian coates e bırakarak futbola veda etmiş büyük defans futbolcusu.
futbolu bırakmış liperpool efsanesidir. formanın hakkını verenlerden.
liverpool fc nin bülent korkmaz ı dır. bülent in 2000 uefa finalinde çıkık omuzla oyuna devam ettiği gibi , carragher da 2005 te şiddetli kasık sancılarına rağmen oyundan çıkmamıştır. uzaklaştırdığı her toptan sonra kasığını tutarak yerlerde kıvranmış ama maça devam etmiştir. bu sene sonunda da futbolu bırakma kararı almıştır. yolun açık olsun büyük kaptan. liverpool fc nin başına geçip bu takımı şampiyon yapmanı da görmek isteriz.
2012-2013 sezonu sonunda futbolculuk kariyerini sonlandıracak olan liverpool efsanesi.
görsel
Galatasaray ın muhtemel stoper adaylarından birisi olabilme ihtimali asla olmayan stoperdir. Yani galatasaray ın listesine vidic girer , ferdinand girer , carvalho girer hatta terry girer , puyol girer bu adam girmez.
galatasaray' ın muhtemel stoper adayları arasında olabilecek bir isim.
Yüz hatlarına baktığınız zaman sanki 40 yaşını geçmiş gibi bir görüntüye sahip liverpool efsanesi. ileride liverpool teknik direktörlüğünün en çok yakışacağı futbolcu.
Bu sene maçların büyük kısmında skrtel ve agger ikilisinin arkasında yedek beklemiştir. Tabi bunda artık 34 yaşında olmasınında etkisi az değildir. Bu haliyle aklımıza sami Hyypia nin liverpool daki son 2 sezonunu getirmektedir.
uğruna "we all dream of a team of carragher's" sözlerine sahip br şarkı yazılan liverpool futbolcusu.

ayrıca bir muhabirin "transfer olmak ister misiniz?" sorusuna "anlamadım? niye transfer olayım?" cevabını vermiştir. muhabirin "liverpool'dan daha büyük bir takıma mesela?" şeklindeki ısrarınaysa "ne? büyük mü?" cevabını vererek 'futbolcu olmak kolay, önce adam olacaksın' dedirtmiştir.

(bkz: what bigger)
kariyerinin sonlarına gelirken bir ingiltere lig şampiyonluğunu fazlasıyla hak eden yürekli savaşçı.
güncel Önemli Başlıklar