bugün

ezik şarkıcı. gözümde hala eziktir. tam yengeç burcu erkeklerinin dinleyeceği biri. onun yerine ağlak Chris Martin'i dinlerim daha iyi.

bi' tek wiseman şarkısı güzel. onu da bala mala güzel yapmış herhalde. onun dışında kaybedenler kulübüne üye olması gereken bir zattır kendisi.
"i have been no bravery in your eyes" diyerek sessiz çoğunluğun sesi olmuş abimizdir.
nike - nixe, adidas, alidas olayı sandığım isim.
(bkz: overrated)
ergenlik dönemlerimizin kurtarıcısı. Arada açar dinlerim alır götürür beni geçmişlere...

insan bazen sitem ediyor o zamanlar "dünya başıma yıkılacak " dediğin olaylara şimdi bir bakıyorsun yüzünde hafif bir tebessüm oluşuyor. o zaman yaşanılan o acılar şu an ne kadar tatlı geliyor.

"Keşke " ile başlanılan her cümlede vücuduna bir ağırlık çöküyor. çünkü "keşke" tek başına bir mana taşımasa da pişmanlığın getirdiği olaylardır. James Blunt abimiz sağolsun her şarkısında bunu bana defalarca hatırlatıyor.

(bkz: You are Beautiful)

(bkz: goodbye my lover)
The afterlove adlı yeni albümü ile yeni bir imaja bürünmüş sanatçıdır.

Yeni albümde favori şarkım someone singing along'dur.
(d. 22 Şubat 1974, gerçek adı: James Hillier Blount), ingiliz şarkıcı ve besteci.

ilk single'nın ("You're Beautiful") 2005'te yayınlanmasıyla listelerde bir numara oldu. "Back to Bedlam" adlı yayınlanan albüm dünya çapında 11 milyonluk bir satış rakamına ulaştı. James Blunt gitar, org, keman, perküsyon ve piyano çalmaktadır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/James_Blunt
Şarkıları eskimeyen nadir şarkıcılardan. goodbye my lover şarkısı ise insanı derin düşüncelere daldırır.
goodbye my lover şarkısından dolayı ne zaman ismini duysam eski kız arkadaşımın geldiği şarkıcı. adamın çok güzel şarkıları var lakin eski sevgilimi hatırlayıp kahırlanmak istemiyordum ki yine gördüm. amk james blunt böyle şarkı mı yapılır.
Sesi huzurdur.
you are beautiful şarkısıyla her kızın bi kez de olsa bu cümleyi duymasını sağlamış koca yürekli adam.
27 Şubat tarihinde Ülker Sports Arena'da konser verecekmiş.

O gün o taraflardan uzak kalalım aman diyeyim, yakınlarda bir yerde olur, şarkılarını duyarız içimiz geçer, uyur kalırız falan neme lazım.

(bkz: mıy mıy)
Asıl adı james hillier blounttur efendim. You are beautiful single ile giriş yaparak yükselmiştir. Insanı rahatlatan bir sesi vardır. Goodbye my lover ve carry you home şarkıları tavsiye edilir.
konserine gidemeyeceğimi düşündükçe kahrolduğum, isyan ettiğim, hayatıma bir kere daha sinir olduğum sanatçı kişiliktir. Bir zamanlar en büyük hayallerimden biriydi konserine gitmek. Ama nerde bizim gibi hayaller mutfak robotu gerçeği limon sıkacağı olan insanlar için.
good by my lover der geçerim efenim.
bu kadar etkilemek zorunda mi bu adam şarkısıyla her seferinde.
oys.
power fm konuk olmasını beklediğim ses sanatçısı.
27 şubat 2015 istanbul'a konsere geliyor.
Yumuşak ve rahatlatıcı bir sese sahip romantik şarkıcıdır. Bana nedense fransız izlenimi veriyor bu adam ama aslen ingilizdir kendileri.
uzun süredir dinlemediğimi farkettiğim sanatçı. Ne çok severim oysa.
Yeni albüm çıkardığını bile şimdi okudum. Kim ne derse desin benim için bir başka bu adamın şarkıları. Aşkın acısı da güzelliği de bu şarkılarda hissedilir en iyi.
sesi garip ama çekilmez olmayan, nevi şahsına münhasır ve böyle bir şarkısı olan insan,

https://www.youtube.com/watch?v=bummpWepKWY
will you marry me?
Just sing a song and bring that sunny weather to me...
**

sesine hayran olunan şarkıcılardandır.
Good my lover şarkısını dinlerken ağladığım güzide şarkıcı. Sözleri insanın kalbini tam on ikiden vurur. Dinlerken için acır hele aşk acısı çekiyorsan bi haller olur.
kosova barış gücüne ait ingiliz kraliyet zırhlı birliklerinde yüzbaşı olarak görev almış eski bir askerdir.
ilk çıktıgında şarkı söyleyen kahraman tazeoglu tadındaydı. Ergenligini yedi bir neslin. Sonra toparladı kerata.
yeni albümü çıkmıştır, adı moon landingdir, gerçekten çok güzel şarkılar mevcuttur.
1. "Face the Sun" James Blunt, Steve Robson Tom Rothrock 4:03
2. "Satellites" Blunt, Claude Kelly, Steve Mac Tom Rothrock 3:12
3. "Bonfire Heart" Blunt, Ryan Tedder Tedder 3:58
4. "Heart to Heart" Blunt, Daniel Parker, Daniel Omelio Terefe, Robopop 3:29
5. "Miss America" Blunt, Wayne Hector, Mac Tom Rothrock 3:07
6. "The Only One" Blunt, Hector, Mac Tom Rothrock 3:41
7. "Sun on Sunday" Blunt, Kelly, Mac Tom Rothrock 3:18
8. "Bones" Blunt, Hector, Mac Tom Rothrock, Mac 2:53
9. "Always Hate Me" Blunt, Ammar Malik Tom Rothrock 3:37
10. "Postcards" Blunt, Hector, Mac Terefe 4:46
11. "Blue on Blue" Blunt, Steve McEwan Terefe 3:53

http://www.youtube.com/watch?v=ckIQ3UKyybk