içeriği kokain, eroin, esrar dan oluşuyorsa, uyuşturucu ve uyarıcıyı bir arada sunarak nasıl bir kombo yaptıkları merak konusudur. ulaşmak istedikleri kafa nasıl bir kafadır. ve kullanım yöntemleri farklılık gösterdiğinden tehlikeli olduğu aşikar bir maddedir.
uzak durun dostlar bu bir tavsiye deil uyarıdır.
resmen insan vücudunun kimyasıyla oynayan tehlikeli madde. içildiğinde ertesi gün içen kişide sivilceler bariz ortaya çıkar. bir bakıma vücudun pisliği kusması gibi bir şey. naftalin yiyin daha iyi.
bir insanın kafasına (bkz: ağır çekim)de sıkma yöntemlerinden biri de bu maddeyi kullanmaktır.
*
tamam biraz sert ama çokda abartmamak gerek.
çok garip bir uyuşturucu türü, açıklaması henüz tam anlamı ile yapılamıyor nedeni ise;

-işitme duyusunu çok enteresan bir şekilde artırıyor (sokağın başında ol sonundaki konuşmaları duyabilirsin)

-gelecekten haber veriyor gibi bir şey(sanki kalp gözünü açıyor olacakları 5 saniye öncede görebilirsin)

-kan akışını hızlandırıyor dolaşım fizyolojisini kat kat hızlandırıp beyindeki hücreleri öldürürken aynı zamanda daha ayrıntılı düşünmenizi sağlıyor)

-cinlerle ile irtibata geçiyor düşündüğünüz kişi hakkında bilgi ediniyorsunuz (sonunda çok geçte olsa şizofreni olduğunu anlıyorsunuz)

hiç bir uyuşturucu tasvip edilemez jamaica gold un artısının olduğu gibi çok çok eksisi bulunmakta ve bir çok karışım içeriyor lakin olacakları 5 saniye önceden göründüğünü söylemek bire bir gerçektir.
zifiri karanlık bir yerde içip keyif yapacağım derseniz, bir dakika içinde tribe girip tırrım tırrım olduğunuz yerden uzaklaşırsınız. supernatural kafalarına girip her an şeytanların sizi ele geçirebileceğini bile düşünebilirsiniz. çok ağır bir kafası var cidden. bana bir şey olmaz ben içerim deyip fazlasını alırsanız, kusarken klozette uyumanız garantidir. o da şanslıysanız.

çok adam gördüm tansiyonum düştü iyi değilim deyip hastaneye gitmek isteyen. kısaca fazlası zarar, azı kafayı kurtarır.
zamanı yavaşlattığın hissi veriyor adeta, sanki 1 saniyeyi 2 saniyeymiş gibi yaşatıyor. hareketlerin daha özgür, dokunuşlar daha hisli, görüntü daha yavaş. beyaz kristalimsi bir toz şeklinde, bir kapağı bile uçurabiliyor. mdma'nın üstüne bir kapak yapıştırıp müzik eşliğinde sevişmeyi deneyin.
çok güzel bir icat nobele aday olmalı bence.
ilk denediğiniz zaman ölecekmişsiniz hissi olur, kalbiniz elinizde atmaya başlar, diliniz karıncalanır, sonra tüm yaşananlar bir şerit gibi.
ilk kullanımdan sonra zaten ikinci bağımlılık olmuştur bile..
ölmek mi istiyosun iç
ölüm tribine girmek mi istiyosun iç.
ananın babanın adını hatırlayamayacak kadar mal mı olmak istiyosun iç.
durduk yere hüngür hüngür aglamak mı istiyosun iç.
kalbinin yerinden çıkcanı hissetmek mi istiyosun iç.
camları yumruklamak mı istiyosun durduk yere iç.
allah korkusu yaşamak mı istiyosun iç.
1 saat kendini cehennemde yanarken görmek mi istiyosun iç.
kısacası ananın amını tersten görmek istiyosan iç.

--spoiler--
ulan içmeyin amk içmeyin düşmanınıza bile içirmeyin siz içmeseniz bile içen ortamda bulunmayın kaçın
--spoiler--
evin yoksa güzel kardeşim gel bende kal yeter ki o ortamda bulunma.
edit: ulan bide bunun bagımlısı varmı amk ne bagımlı yapıyor bu nede canın bidaha istiyor içen bi kere içip bidaha içen adam görmedim ben ibretlik olmak istiyosan orasını bilemem.
ha bu arada ateistler bir için şunu ya
(bkz: allah diyen ateist).
dozunun çok iyi ayarlanması gerekir; fakat bazen aynı doz bile çok farklı kafalar yaşatabiliyor. içildikten 10 saniye sonra direk boyut değiştiriyorsun, hayal ile gerçeği karıştırmaya başlarsın. bunun hele bir de zaman boyutu vardır ki o çok fenadır. ağzına bisküvi atarsın, akabinde bu ağzımdaki ne dersin, 'yuh ben bunu hala yemedim mi?' dersin. genelde ilk tecrübede zaten 'bunu içen kafamı sikeyim' dersiniz, daha sonra kafasını unutursun 'bi daha deneyim' dersin, 'çok acayipti filan'...dozunu tutturduktan sonra bünye bu kafaya uyum sağlar ve sizin için normal bi alışkanlık durumuna gelir. bu da bağımlılıktır zaten.
içmeyin, yalvarırım içmeyin. alkol için ot için bali çekin tiner çekin, ama bunu içmeyin. kendimi aşağı atmamak için yatağın altına girdim. hadi içtiniz diyelim mutlaka sizi kontrol edecek birileri olsun kafası ayık olan. ama bu kendi içinizdeki o beyninizin patlayacağı hissine etki etmiyo, lütfen içmeyin.
içemeyen içmesin zararlı olduğu doğru artık heryerde sadecede türkler içiyo ucuz ya amk paketi 60 70. Millet yurtdısında mariuhana içer tertemiz yasal tabi. Yasaklamalardan dolayı böyle bizim millet iyice cazip geliyo demekki. Çoluğun çocuğun eline veriyolar bak öldü bizim semtte yeni iki kişi yürüyüş yaptık onlar için
bugun hayatımın en kötü tecrübesini yaşatan bundan sonra siksen içmiyeceğim uyusturucu madde.
zamanda atlama yaptırtır.
zamanında yüksek dozda alıp beni tribe sokan madde. sanıldığı gibi geleceği görme diye birşey yoktur. 5 saniye sonrasını görmüyorsunuzdur. sadece olacağını hissedersiniz. kalbiniz atıyor yada atmıyor arası değişim gösterir. bazıların ki gümbür gümbür çarpar. ilk kez bu kadar ölüme yakın hissedersiniz. vücudunuz ölmeye hazırdır. sesler daha yakından duyulmaya başlar. kulakta hafiften bir zil sesi yankılanır. o anda tatlıya saldırın. bol bol tüketin. biraz kafanızı toparlamaya yardımcı olacaktır. tek başınaysanız camı pencereyi açıp yatakta yan vaziyette uzanın.bir sürede olsa bayılmamaya dikkat edin. kötü hissederseniz mutlaka arkadaşınızı çağırın. iyi gelmezse en yakın hastaneye gidin. korkmayın kimse sizi tutuklamayacak.

tanım: gereksiz uyuşturucu.
Türkçe karşılığı için.

(bkz: bonzai)