bugün

güzel soundları var. bu sound üzerine söz olmasa da olur. birkaç şarkısını listeye aldım. dinledikçe göreceğiz keyfini.
Grup hakkında bu kadar az entry görmek üzdü. Koca bir saçmalık şarkısı dinlemeye değer bu adamlar özgün adamlar.

"Nasıl birisin
Beni böyle üzebilirsin
Sanki her şeyi denedin

Kalabilirsin
Pekâlâ gidebilirsin
Daha değersiz hissettiremezdin

Çünkü ben ne zaman bir şey istesem
Bana verirler koca bir saçmalık

Bilirsem hata nerde bilirsem
Hiç şaşırmam kafanı şişirmem"

http://www.youtube.com/watch?v=xIN5ceCcXhM&app=desktop
Türkiyedekilerin soğuk olmasi ilginçtir.
her tür rahatlama mekanıdır *
her evde olmasi gereken, olmazsa olmazlardandır. sinirli, stresli bir gun sonrası cep telefonunuzu kapattiktan sonra gerekli hazırlıgı yapar, yaniniza meyve tabaginizi alir tv yide jakuzinin tam karşısına koyduktan sonra insanda ne sinir ne stres ne yorgunluk bırakmayacak hede hödö*
Herkesin bir kere denemesi gereken duş teknesidir. Küvetten farkı sürekli devir daim eden fıskiyelerinin olmasıdır. ileride ayrı eve çıkarsam duşa kabinin yerine bundan yaptıracağım. Ne bel ağrısı kalır ne romatizma.
Son yılların başarılı gruplarından. Güzel bir çıkış yaptıklarını düşünüyorum. Synth-pop türünde çalıp söyleyen bir grup.
Çıkış yaptıkları albüm için (bkz: fantezi müzik)
osurdugunuzda cıkan kabarcıklardan anlaşılmayan sadece koku duyulan yer.
synthpop, synthwave, dark wave ve new wave Tarzı müzik yapan grup. Sanırım en çok dinlenen ve bilinen şarkılarıkoca bir saçmalık. Her duşa girdiğimde aklıma şu geliyor “jakuzi dinleyerek duş alıyorum”, komik olmayabilir ama ben tebessüm ediyorum.
Havuzda yuzdukten sonra girilmesi gereken yer ama 10 dakikadan fazla kalınması tavsiye edilmez.
inanılmaz derecede sevdiğim grup. Ama albüm sayısı az olduğu için 13 14 şarkıyı neredeyse her gün döndürüp döndürüp dinliyorum. Acilen yeni albüm yapmaları lazım. Tabii birtakım güzel anıları da var, onun da sevmemde etkisi olabilir.
içinde uyunulursa yeni doğmuş bebekler gibi buruşuk bir vücut sahibi olmayı sağlayan lüks havuz.
Masaj etkisi yaratan sıcak su şeysi.olsa da gömülsek usta.
koca bir saçmalık şarkısı iyi. burada da çok fazla dinleyeni yok sanırım. buraya bıraktım.

http://www.youtube.com/watch?v=xIN5ceCcXhM
Ne sevişilir be.