bugün

Nickaltının yüzde 75'ini kendisi girmiş. Allah ıslah etsin.
buğday tarlası gibisin,
ben bir tohum.
toprakta hayat bulmak;
ölüm gibi bir doğum.
kamışıma su yürüyor;
filizleniyorum.

-jackmartinedenin hayaleti-
gitmeden önce bir iyilik yap ve,

(bkz: send nudes)
Ve insan bir akşam üstü ansızın
Ölür.
bu sozlukte kimseyi donuzlamadim. okurken nefret ettim ama donuzlamadim. dedim ki herkesin gorusu dusuncesi kendine banane. ama sen nasil insansin, sana yazar demeye elim varmiyor. sozlukte belli bir arkadas edinmis adamlara sirasiyla saldiriyorsun. lord amarlsgjdkfhusghfa`tan da tiksiniyorum ama o en azindan senin yaptigin iki yuzlulugu yapmiyor. iki hikaye yazdin okuyoruz dedik kendini gogun 7 katinda gordun. seni su dakika donuza almamak icin direniyorum kendi karakterime aykiri cunku.

velhasil yazdiklarina denk gelmem umarim yazari.

edit: aaa fake dedi ya lan. bayiliyorum bu tavirlara. anlama kapasitem yok sen fakesin. ah canim ya. 3. nesilden bu yana bu sozlukteyim ben. fakemis.
lord amadaeus premsesika'nın feyk hesaplarıyla saldırdığı yazar.
saldırın fakat yıkamayacaksınız. durduramayacaksınız. susturamayacaksınız!
Eksi oylamak bile zaman kaybı.
ay şen tyoll mü olduyn bakiyimmm.

klasik yazar ya büyütülecek bi şey yok. siz entry girin, tepki verin diye her şeyi yazar bunlar. böyleler..
görsel
bu kadar dikkat cekme istegi neden? cocukken cok mu ezdiler seni? yeter lan yeter.

bos teneke sesi ile es deger yazar.
yoruldum....
Troll çöpten farksız bir parazittir.
herhangi bir sözlük kızı ile ilgili bir konuşmam geçmemiştir.
zaten allah korusun böyle bir kız topluluğu ile konuşmam.
kıllı, yağlı, sivilceli ve en önemlisi cahil bir kız topluluğu ile ilişkim olamaz.
eğer bir kişi bana şunu dedi derse sözlüğü bırakıyorum.
asla hedefim bu kadar küçük olmamıştır.

saygılarımla.
Yazdığı saçma sapan masalları kimse okumuyor, bilsin istedim.
Fazla önür biçmiyorum ben bu yazara. Sözlükte böyle dönem dönem türeyip sonra sessizce yok olan yığınla yazar oldu. Bu da zamanı geldiğin ki ki bu zaman yakın bir zaman sözlükteki yazar çöplüğünde yerini alacaktır.
insanlığa edilen daveti kırmıyorum, geliyorum.
konum atarsanız gelmem daha kolay olur.
Son derece ortalama bir troll.

Troll dedigimiz model, keskin zekasiyla, donanimiyla ezber bozar, rahatsız eder.

Okurken uyku getiren uzun hikayeler yazan, gün aşırı sozlugun en bilgili en bilmem ne başlığını kendi nickiyle hortlatan bu arkadaşımızı ancak "sıradan" sıfatıyla kategorize edebiliriz.

Çok da yuklenmeyelim tabi. En bilinen trollumuzun tek marifeti cok entry girip sonuna evet yazmaktan ibaret nihayetinde.
Umarım Tatile vietnama gidiyordur yazarı...
beyler yarın tatile gidiyorum. bir hafta olmayacağım. kendinize iyi bakın.
arkadaslar farkında degilsiniz galiba tatile çıkıyorum.insallah bokunuz da bogulursunuz.
-de/-da'yı doğru yazamayan, sözlüğün en iyi yazarı. kendisi öyle diyordu.
Ben orada bokunuz dahi her zerreniz ile bogulursunuz dedim. Türkçesi kit cahil köylüler sizi.
Tatile çıkıyormuş uzun bir süre rahatız.

görsel
sözlük kezbanlari kin kusadursun an itibarı ile tatili başlamış olan yazardır.
ben de diyorum bu değişik nerede.. çaylağı koymuşlar suratına bam diye. vallahi billahi sözlük rahatladı yahu. o kadar çok gereksiz ve zekadan uzak başlıklar açıyordu ki, yokluğunda sözlüğün beynine oksijen gitti.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar