bugün

kapım kendisine her daim açıktır. ne zaman benimle söyleşi yapmak isterse ben buradayım.
Yazarlarla söyleşi yapan yazar.
Dikkate değer bir yazar ama fazla kafa ütülüyor sanki.
gözüm yollarda kaldı, kaç gündür gelip benle söyleşi yapmasını bekliyorum.
http://www.uludagsozluk.com/e/33647667/
helal reis.
iğrenç herifler. işte bu yüzden kimseyle tartışmaya girmiyorum.
Martin eden'ın yazarı jack londondan karma nick almış yazar.
Gerçekten komik olan uzun yazan zibidi.
insanlara kötü nickaltı yazmamaya, polemiğe girmemeye yemin ettim. ama bu arkadaşımız sınırları zorluyor. debe'ye kendi sözkonusu olunca itiraz ediyor, olumlu tepki alamayınca tüm sözlüğün zeka seviyesini sorguluyor yetmedi kendini en kaliteli ilan ediyor..

sabahtır beni görün çırpınışları. mevzu da hep kendisi. hani genel manada şikayetler olsa destekleyelim.

kendisine tavsiyem zorlamasın. yazsın ve olayı akışına bıraksın. bu hali cidden çok itici.
Allahını seven buna artı oy versin.
nickini sevimli bulduğum yazar. ama nickaltında hakkında pek iyi şeyler söylememişler. sözlükte ki sonu martin eden'e benzemez umarım.
mülayim buralarda narsizm kokusu var.
Mini etek giydiği için işinden olan abimizdir, abiye sahip çıkalım.
(bkz: Harun abla)
(bkz: tırt)
şöyle bir konu açmasına rağmen sahip olduğu 300 küsur karma ile sözlüğün seviyesini gösteren yazarımsı.

(bkz: 19 eylül 2016 mini etek giydim diye taciz edilmem/#34107355)

edit: nitekim 11 gün içinde -25 karmaya düşerek kendini bitirmiş, aferin yavrucum. *
Gafur pijamasinin altinda duran bamya ebatlarindaki pipisiyle oynamadan entari giremeyen abimiz.
kendisi çaylakken ne kadar da rahattık halbuki! iğrenç hayal gücüyle iğrenç başlıklar ve entryler giren yazarımsı.
abi ne güzel yazıyorsun. yeni yazılarını bekliyoruz.

Eko: oha herifi silmişler ya la. Yazamadı.
On birinci nesil silik. Evet.
siliktir. daha benimle söyleşi yapacaktı. neden?
Sabahtan beri eşcinsellere nefret kusan başlıklar açan, lezbiyen olduğumu öğrenince "bak o başkaaa" yazan karektersiz insanımsı.