bugün

Yanlış düşüncedir. (bkz: burda yazarın bakış açısı kaymış)
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
istersen verme a.q. bak bakalım performans değerlendirmesinde hangi yerlerde sürünüyorsun. çok da meraklıyım sabah sabah sizin uyanmamış nemrut yüzünüzü görmeye!

(bkz: sekreter)
(bkz: vallahi güldü demek ki verecek)
ise de gitme lan, insan icine de cikma, cürü o yataginda kokmus ölü gibi ... desem yeridir.
doğru bi önermedir.
bi de okulda her sabah usanmadan günaydın diyen kız tipleri vardır. siktir git lan kevaşe diyesi geliyo insanın.
"göz desen meymenet yok bırak tümden kapansın zıbar bari . Sen üşengeçliğinden oturan yerlerini kaldıramıyorsan havaya insan gıbaline bürünmek için çevrende ki insan gibi insanlara ne diye sataşırsın ki " denilecek insanların görüşüdür*
"işyerinde hiç selam vermeyen adamlar da öküzün önde gidenidir" ile aynı mantıktadır. gerçi bu tanım daha bi gerçekçi ama neyse.
ayşe: selam ali.. nasılsın?
ali: niye.. vercen mi?
ayşe: sen çok fazla ata demirer izlemişsin Alicim ya.
ali: tamam da vercen mi?
ayşe: ?!?!?!?!...
ali: vermezsen verme.

(bkz: domaldım bekliyorum)
yanlış kişiye selam veriyordur, 'yolunu bulmak isteyenlere' selam vermemelidir.
bu nasıl bir ilkelliktir yaa artık selam verirken de mi düşüneceğiz hakkımda ne düşünür diye selam vermesek odun selam versek yollu oluyoruz bu nasıl bir ülkedir yaaaa? diye isyan ettiren başlıktır. saçmadır, bu devirde böyle düşünebilen zihniyetlerin olduğuna şaşılır, hem de fena halde şaşılır, alternatif olarak dehşete de düşülebilir.
iki günde bir selam veren kız yolsuzdur.
"işyerinde her gün selam veren kız yolludur" "işyerinde her gün selam vermeyen kız yobazdır, kezbandır"
kızlar fesat zihniyet karşısında ne yapsa boştur.
ileri safhası için buyrun.

(bkz: damacanaya tecavüz etmek)
selam vermeyen kişilerden şüphe edilmesini sağlayan idda.
-Lan? bu sarışın kaç gündür selam vermiyor. yolsuzluk yapıyor olmasın?! kamu da çalışıyor hemde!

(bkz: bsg çay koy)
uyku saati gelmiş yazarın yaptığı genellemedir.
yok artık!biz de abarttık ama çikolatasını abarttık, kekini kabarttık herkes de yedi. denilesi durumdur.burnunu kaşıyınca da 'karını boşa beni al' demek oluyomuş diye duydum.dikkat etmek lazım.
kendisine ve insanlara saygısı olan kişidir.aynısını bir erkek yapsa
o da mı yollu olacak.
(bkz: titreyerek boşalan çoşkunun hayal dünyası)
önermenin öküzlemesi veyahut öküzlemesine önerme, yobazlığa bile sığmaz lan bu.
(bkz: selam verip borçlu çıkmak)
bu vb algılara kapılan davar, uçağa binse hostese tecavüz etmeye kalkar. ''lan garı nasıl iş veriyordu. yemek içki yastık valla verecek gibiydi'' diye yorum yaparsa şaşmayın.