bugün

Bir Çarşamba akşamı evin mutfağında oturmuş Diyarbakırlı kafası genetik yamuk tütüncüden almış olduğunuz paketi 9 lira olan sarma tütünden öksürükten gebere gebere içiyorsunuzdur. Hava akşamüstü olmasına rağmen zehir gibi sıcak apış aranız dahi terlemiş, sabah aldığınız posta gazetesinin sarı ilanlar bölümünü sıkıntıdan tekrar gözden geçiriyor, tekstil ilanlarına bakarak son ütücü hiii yapabilir miyim ya yok skerim kitabını bu sıcakta çekilmez düşünceleriyle cay bardağına yarım yarım yapıp içtiğiniz üçü bir arada içerek evdeki tek sigortalı karınızın işten gelmesini bekliyorsunuzdur.

Hayat üstünüze üstünüze gelmiş yukardaki belayı kaldırmış tepenize ardı ardına vuruyordur. işten tazminat alıyım ayağına dümen yapıp telefonlara bakmayıp çıkarılmış tazminat da alamamış işsiz kalmışsınızdir. Az sonra karınız gelecek melanet suretiyle size bakıp gene mi evdesin bakışı atacaktır. Bu Eve fazla olduğunuzu hissediyorsunuzdur. Allah tan seks falan istemeyip o açığı öyle kapatma yollarına gidiyorsunuzdur.

iyice bunalmissinizdir dişler sarı dalga kendi teranesinde bı kalkıp bi kalkmıyor üstelikte ebat ufaktir issizsinizdir bunun da üstüne bir de bu sıcakta klima yoktur. Tam acaba intihar etsem mi düşüncesine girer ama Ağustos ta doğum günüm belki hediye falan alirlar unutmazlar bu kez umuduyla vazgecersiniz.

Tam da o esnada karınız kapıyı anahtarla aciyordur siz de hemen küllüğü saklarsiniz çünkü bir önceki gün karınız bütün lanetligiyle bir daha mutfakta sigara içmek yok bir boka yaramıyorsun demiştir. O cümledeki bir boka yaramıyorsun lafı aslında dalganiza da bir hakarettir fakat mal beyanınizda bu durumu belirttiğiniz için hiçte utanacak bir durum söz konusu değildir.

Karınız içeri girer ve sigara kokuyo iş buldun mu bak icme demedim mi diye ayakkabılarını çözerken eğildiğinde külodunu görürsünüz. Bir anda beyninizden vurulmuşa dönersiniz. Çünkü sabah karınızı ise yolcu ederken külodunu görmüşsünuzdur. Sarı muzlu ve kalpli külot vardır fakat bu akşam iş dönüşü geldiğinde altındaki külot ise pembe desensiz dandik külottur.

Bir anda ketildaki sıcak suya gözünüz ilisir. Muhtemelen karınız patronuyla ya da birisiyle sizi aldatmış mantar başlı penislerle gayet içli disli olmuştur. Yoksa bir günde külot değişimi olmaz. Siz bile o kadar titiz halinizle 6 günde bir külot değiştiriyorsunuzdur.

Bir anda bakakalirsiniz karınıza donuk katil suratinizla. O da size domuz gibi ne bakıyorsun çekil iş buldun mu bir de sana yemek hazirlicam ah benim kaderim canım yozgat keşke aaaaah ah kalsaydım evimde bu sünepe falan gibilerinden bir şey söylerken her şey bitti bakışı atıp az önce intihar etmek için kullanacağınız bıçağı çıkarıp memelerine saplarsiniz. Karınız oracıkta ölür ve bagrintilari duyan mahalleli polisi aramıştır. Cama çıkıp polislere herkes haddini bilecek ulaan yeter wc girip inicem bekleyin deyip wc girer sonra da telefonunuzun Google geçmişini temieyip inerek boşuna ambulans gitmesin öldü zaten ben baktım nabzina deyip kelepçe için ellerinizi uzatır ve gökyüzüne doğru gene sen kazandın bakışı atarsınız .

Artık namusunu temizleyen her kahraman gibi başınız diktir. Zaten fazla ceza yatmam yea diye düşünüp avukat bile tutmazsiniz. Polis arabasi içinde karakola doğru giderken herkes camlarda katil katil diye bagiriyolardir. Siz hic umursamayip eden bulur inleyen ölür dersiniz içinizden...

Bir delikanlı daha çürümüş gitmiştir ...
6 günde 1 külot değiştiren adamın hazin sonu olurmuş. Özet çıkardım size şukumu verin gidiyim.
6 günde 1 mi iyiymiş. ben erkek olduğum halde günde 1 değişiyorum.
--spoiler--

gökyüzüne doğru gene sen kazandın bakışı atarsınız .

--spoiler--

Burası daha komik.

Onun ne suçu var.

Swh...
Ya karınız işyerinde regl olduysa ve tampon kullanıp a101'den ucuz külot almak zorunda kaldıysa? Yargısız infaza kurban gitmiş kadındır.
Bir sigara yaktıran hikaye evet. Ama üçübir arada yok o kadar yıkık değiliz.
(img:#2234205)
Sanırım entryi giren sefer amca.

Yalnız ilk defa bu kadar uzun bir entry okudum. Hikaye hem çok acıklı hem çok komik mk.
Ulu tengri düşmanımın bile başına vermesin..
Bu adam boşuna hiçbir şeye içerlenmiyor!. Güzel hikaye.
(bkz: hbbia strikes back)
yani yozgat' tan eş alınmaz. ben hikayeden bunu çıkarttım.
6 günde 1 külot değiştirmenin ne kadar yanlış olduğunu öğrendim sayenizde.

En az 7 gün artık. Teşekkürler sözlük.
Karını çalıştıracağına travestilik yap daha rahat oturup kalkarsın asdf.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar