bugün

özgecan'ın katillerini yakmak için var. Diyelim cehennem diye bişey yok ve biz astık o katilleri ipin ucunda bir dakika bile sürmeyen bir acı ve herşey bitti öyle mi ? Peki sizin için bu kadarı yeter mi ? Benim inandığım Allah onları sonsuza Kadar yakacağını vaad ediyor ve onlar bunu hak ediyor. Zalimler için yaşasın cehennem.
kocasını memnun edemeyen kadın için var mesela.
ben demiyorum, muhammed bin abdullah demiş, hadis kaynaklarınız öyle yazıyor açın okuyun.

özgecan'ı katili kim sorusundan önce özgecan niye öldü onu idrak etmek gerekir.
niye öldü biliyor musunuz, 4 kadın almayı meşru gören, kadını afedersin erkek ellemesin diye kapattıran, kocasını ona üstün kılan, tecavüz edilince kadını taşlattıran, mirasta az hak veren, şahitliğini yarım tutan, cennette göğüsleri tomurcuklanmış huri vad eden o dinin zihniyeti öldürdü.

zihin tanrınız kadını hiçbir zaman birey olarak görmedi.
erkeğin hakkı gördü kadını.
sonra cehennem var diyorlar.
olmasın cehennem.
o kız öylesine acılar içinde ölmüşken olmasın cehennem.

benim için varmış mesela.
kendimi övmem, lakin 32 yaşındayım, hiçbir zaman tek bir insanın hakkını dahi yemedim. tek insana zararım dokunmadı. halbuki bak inançsızım ben. namaz kılmam oruç tutmam tanrıya inanmam. ama özgecan'ın katilleri inanıyordu tanrıya. münevver'in katilleri de... kafeste insan yakanlar da inanıyor.
ama ben cehenneme gidecekmişim. onlar da belli süre cehennemde durduktan sonra cennete gidecekmiş.
onlar inandı ben inanmadım çünkü.
çünkü kötülük yapmak önemli değil tanrıya inanmak önemli.
mühim değil. varsın gitsinler o cennet dedikleri yere. varsın hurilerle günlerini gün etsinler.
ben onlarla aynı cennette bulunmak da istemem.

tanrı da haklı tabi.
böyle bir dünya yaratsam ben de saklanırdım.