bugün

salı'nın sallanmasını önleyen.
Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin kendilerini aştığı dizi.
şuanda star tvden izlediğim dizilerin kralı, leyla ile mecnunla beraber türkiye yeni bir komedi anlayışı getiren dizi.
en kötü bölümlerden birini izliyoruz. bu nedir selçuk abi ?
Bu bölüm sanki biraz ne bileyim...
Bölümün en güzel yeri murat Cemcir şiir sahnesiydi sanırım. Wc güzel adam vesselam.
Ayrıca büşra bu bölüm ne kadar gıcıktı, ekstra gıcıktı.
ahmet'in rahmetli menajeri melek ile murat cemcir'in sonunun aynı olmayacağı kanısındayım.
bakın buraya yazıyorum; (ilk defa bu lafı ettiğimde gerçekten yazdım ya la) meraklandırmak için yapılıyor. bölümden önce murat cemcir gayet sakin sakin 24. modern muzip yalanlarımız başlıyor diye twit attı.
Ecevit ve zehra olmasa da olacak dizi.. Salih abi ve münir bey ise olmazsa olmazlar.. Ahmet Kural, bir numara..
bizim burada çekiyorlar bazı bölümlerini çekim ekibi bond filmini çekiyor havasında.
Her bölümü ayrı ayrı güldüren fantastik bir dizidir.
murat'ın kanalizasyona düşmediği dizidir. kesinlikle. salih abiyi dinlemekten sıkıldığı için çaktırmadan sıvışmıştır kesin. dediydi dersiniz.
24. bölümü yayınlanmış güzelim dizi. muratı kaldırdılar ya la; sadece merak uyandırmak, gereksız heyecan yapan dizilere gönderme için yapılan bir düşürme sahnesi.bence, yani umarım, ne oluuuur. murat olmadan olmaz mihenk taşı o bu dizinin.
en kötü bölümlerden birini izlerken, cemcirlerin murat'ın kanalizasyona düşmesiyle irkiltmiştir acaba muratımın da başını yediler mi diye.
--spoiler--
bizim ülkemizde şiir okunmuyor, yazılıyor.
--spoiler--
tek olmazsa olmazı vedodur abi, anadolunun bağrından kopup gelmiş, içimizden biri olan vedodur, gerisi yalan
--spoiler--
kimsenin bahsetmemiş olması çok ilginç, ama bu bölüm muhtemelen sansüre uğramış. fragmanda, ahmet kural: "beni niye bafiliyorlar lan." falan diyordu. ama sonra o sahneyi korse olayına çevirmişler. nedir ne değildir pek anlamış değilim ama bir sansür var gibi.
--spoiler--
son 3 bölümdür şahane giden dizidir.
murat cemcir in düştüğü çukurdan melek ile birlikte çıkacağını düşündüren dizidir.
bu bölüm sanırım en sade bölümlerden biriydi bazen oluyor arada sonra tam gaz devam ediyor.
25. bölümde bomba bekliyoruz ve lütfen murat çık o çukurdan. *
ayrıca murat o nasıl laftı lan?

destur köpek o nasıl zamansız aramaktır öyle yarıldım bu lafa. *
http://bit.ly/XJHAQ8 onur yapma onuuur. *
polat alemdarın öldüğüne ne kadar inanırsam murat cemcirin diziden çıktığına da o kadar inanırım.
Murat Cemcir'in orhan veli şiirlerini okumasından sonra " belediye çukuru "na düşmesi düşündürmüştür. Malum orhan veli trajik bir şekilde " belediye çukuruna " düşerek ölmüştür.

edit= uyaran arkdaşlara artı rep.
sürekli bel altı espiriler yapıp bunada komedi denilen bir dizidir.
zehra karakteri, yollu değil kendisi yol. kadında erkek beyni. kainatın gelmiş geçmiş en itici kadın karakteri.
24. bölüm sonunda murat cemcir o çukura düşmemiştir oradan bi türlü kaçmıştır ve bence melek olayını da çözecek olan kişi olacaktır. salih o olayı birden hatırlayıp havar komşular diye bağırmaya başlayacak ve çok çok üzülecektir ama iş işten çoktan geçmiş olacaktır. bu da benim senaryom. al bir de burdan yak.