bugün

efsane olamasa da efsane niteliğine yaklaşan bir bölüm olmuştur.
bu ekibin işleri her zaman çok kaliteli oluyor nedense. çok başarılı bulduğum, zeka ürünü bir dizi. türkiyede bir ilk.
--spoiler--
bak abi sen markette kucağında bebekle gezen adamın bi tık altındasın, kadınların radarına girdin.
--spoiler--
Allah bütün mimikleri Ahmet Kural'a vermiş dedirten dizidir.
22. bölümün bipsiz hali star tv'nin sitesinde sunulmuş olan dizi.

http://www.startv.com.tr/...i/sayfa/1/bipsiz-22-bolum
hiç bitmesin istediğim dizi. bitmesini isteyenlerde bi zahmet izlemesin. büşra pekin'in de artık olduğu dizidir. ama annesinin acilen diziden çıkarılması lazım o ayrı konu.
(#17755919)
Ozellikle murat cemcir'in kullandigi bazi soz kaliplari cokca kullandirtiliyor. Mesela 'ne yalan soyleyim?'cok fazla kullandirtiliyor ve bence murat cemcir'de evet ben bunu yaptigimda seyirci tebessum eder diye dusunmuyor. Onun disinda genel olarak cok kaliteli dizi. Tolga zengin bu dizide bir sahnede trabzonspor ile dalga gecildigini soylemis ve artik bu diziyi izlemeyecegini soylemisti. Tolga zengin'in bahsettigi sahnede rustem salih'in kartini caliyordu ve orada salih hakliydi. Salih'in "kupami caldi, kupami istiyorum" sozlerine rustem'in "trabzonspor mu bu?" demesi ve devaminda rustem'in hem suclu hem guclu durumuna dusmesi ayni 3 temmuz surecinin ozetini anlatiyordu. Trabzonlularin alinmasi yanlisti.
görsel
sadi celil cengizin arada sırada da olsa intikamını aldığı dizi.

sadi: abi mustafa cecelinin adını yanlış bilenler senin hayranlardan daha çok galiba. *
http://www.youtube.com/watch?v=bNRY7GSraX0
gerçek hayatla bağıntılı olup bi o kadar sevilen dizidir. herkes tarafından sevilir.
(bkz: sevemedim karagözlüm)
sadi son bölümde resmen kendini aşmış.
şöyle yapsalardı daha iyi olurdu diyemediğim tek yerli dizi. neredeyse eksiksiz. kusursuza çok yakın.
ahmet kuralın romantikliğe farklı bir boyut getirdiği dizi.

--spoiler--
Sen beni seyrederken ben seni ezberliyorum feridem.
--spoiler--
ingilizceye farklı bir boyut getiren dizi.

ı am from ''tokat'' not ''k'' * ''h'' * *
adamlar sivas aksanıyla ingilizce öğretiyorlar ya la.
ahmet kural yine refere ediyor.

--spoiler--
efendim afedersiniz ben annenizi refere ederek söylemedim, reflex babında.
--spoiler--
salih abinin musiki cemiyetinde teemmümü var. *
salih abinin efendi hallerini hiç sevmedim, bir an önce düzelmeli..

hay-van-lık!!
vedonun yine kırmızı nokta kondurduğu bir bölüme imza atan dizi. bilimsel şaka bile yaptı ya la adam. *
ahmet: lan sadi deneme sınavlarında yanlışa yönlendiren şıklardan daha sinsiymişsin sen.

feride: akşam beraber gidiyoruz biz ahmet seni bensiz bir yere bırakmam.
ahmet: bi zahmet.
ecevit denenden kaltaktan iyice nefret ettiğimiz bi bölüm olmuştur.

zaten sevmiyoduk layn.
23.bölüm gerçekten iyiydi.
dizinin daha ilk yarısında bu diziye gülme ortalamamı yakalamıştım. özellikle onur un sahneleri bunda baya etkili.
Sadi' nin yanindaki koruma yardirdi bildigin.
jenereğinin artık değişmesi gereken dizidir. sıkıldık hacı. bi değişiklik gerek.