bugün

allahın belası bir mühendislik dersidir. bilgisayar mühendisleri almak zorundadır. to diye saçma bir terim var, birak kullanmayı harfi çizmek bile zulümdür. eğer bu ders alınıyorsa hayvan gibi kasılıp ölümüne ezber yapılıp ilk sene verilmelidir. aksi halde korkulu rüyanız olacaktır.
Bu sene kendisini 3. kez almaktayım, vakt-i zamanında Yalova Üniversitesi'nde Ali iskurt tarafından verilip, bilgisayar mühendisliği için tanıtım formunda olan dersi kafasına göre işleyip hepimize kan ağlattığı için ve 5 puanla geçme notunu kaçırdığım için şimdi 3. kez aynı derse çalışıyorum, sebep? Ayrık zaman sinyallerinin falanca frekansta örneklenmesinin grafiğini bilirsem sanki Türkiye'de iş bulabileceğim ya da Türkiye'de bu işler akademisyenlerin para kazanması için makale yazmaları dışında bir işe yarıyor sanki.

Sözün özü, kendisi zaten görevden alındı, buraları falan da okuyacağını sanmıyorum ama hakkımı helal etmediğimi bilsin, diğer üniversitelerde insanların güle oynaya geçtiği dersi bana 3. kere aldırarak bırak sinyalleri sevmeyi bilakis nefret ettirdiği için kendisiyle bol bol övünebilir .