bugün

Sanada kardeşimm.

denir ve araya mesafe konulur..
spor ve sigara !?
güzelleştirir kendisini.
günaydın denerek nazikçe yanıt verilmelidir.
çirkin deme lazım olur.
kız için olan olmuştur, çatık kaşlara yalandan bir gülümseme atıverse bari kurban olduğum.
duymamazlıktan gelip, sanki hiç uyanmamış gibi davranılmalı.
girişken olanlar hep maymunlardır zaten. ama yine de terslememek lazım. kafa iyiyken sikmek için aramak durumunda kalabilirsin.
Siz kesin çok yakışıklısınızdır (!)
Ayıp etmiş kızdır ki; senin gibi öküz ve insanlıktan uzak birine böyle şeyler söylenirmi.

Yapılması gereken senin gibi birini gördüğünde g*tünü dönüp işine devam etmesidir.
memnun olduğunuzu belirten bir "günaydın" ile karşılık verilmesi gerekir. bak şimdi güzel kardeşim. 10 senedir bu şirkette çalışıyorum. evveliyatında bir 5 senelik başka bir geçmişim de var başka bir şirkette. bu totalde 15 senedir devam eden macerada 1 ( bir ) tane bile kadın/bayan/hanımefendi/hatun/avrat çalışan olmadı ya lan. şirkete yaz aylarında dişi sinek girmiyor oğlum havada dönen 15 sineğin tamamı erkek. kapının önünde gezen kedilerin tamamı erkek.. sen şimdi kalkmışsın yok çirkin kız bana günaydın dedi nasıl der kafasını yaşıyorsun. aklınızı başınıza devşirin genşler.
Çirkin olması bir şeyi değiştirmez. Bir insanın sırf "günaydın" demesi bile çok iyi hissettirir şahsen bana.
Gün gelir bakımsızlıktan sıkılır ve çok değişir. siz gene de bir günaydını eksik etmeyin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar