bugün

kenan ışık için sorun olabilecek durum.
(bkz: #458947 nolu entry)
Bazı şeylerin çok geç farkına varmak, yaşanmış bir hikaye.

Öğretmenlik için dershaneye başvuran yakın dostumun cv'sindeki e-mail adresi.

black_hill_senatarium@xxxxxxx.com
-Adınız ?
+bla.bla.bla.
-Soyadınız ?
+bla.bla.
-Email adresiniz ?
+ya dün çalındı da yenisi alınca ben size veririm.
gecelerin_serseri_sairi@hotmail.com gibi bi adresiniz varsa mümkün olan olay. *
sure gelen zaman icerisinde ladyturuncu@xxxxxx
ladyturuncuxx@xxxxxx ladybesiktas@xxxxxx gibi adresleriniz oldu ise ve son adresinizi artik bunlara sebebiyet vermemek icin ulan okulun adiyla ciddi birsey alayim derken aslinda buyuk hata yaparak aldiginiz marun gibi bir adresiniz var ise evet utanabilirsiniz.
kızlar için pek sorun olmaz herhalde

-meyil adresinizi yazmamışsınız.
+unutmuşum.
-söyleyin ben yazayım isterseniz.
+hottie_sexy_girl19@xxxx.com. siz herhalde beni arasınız.
-aramak. işe alındınız bile.
kişinin acilen adı ve soyadından oluşturduğu basit bir mail hesabı açması gerekir. yoksa kişinin duyabileceği söz "biz sizi ararız" olabilir.
- efendim ben boğaziçi iktisat'ı birincilikle bitirdim. yale üniversitesi'nde doktora yaptım, üç semineri başarıyla tamamladım, sertifikaları şurda buyrun, engin tecrübemle iş yerine farklı bir soluk getireceğimi düşünmekteyim.
+ tamam beyfendi siz o zaman şu formu doldurun... bu arada ben mail adresinizi alayım geri bildirim için lazım oluyor?
- pofidik_tavsancik@hotmail.com
+ hmm. az önce elime ulaşan bir bilgiye göre yerimiz dolmuş. kusura bakmayın...
söz konusu mail adresi eskiden alınmış ise hissedilmemesi imkansız duygudur.

(bkz: blue çağlarında mail adresi almak)
ismi çıkmıştır belki, ondandır.

(bkz: ayca_22)
ekle_gitsin_sorma_kimsin@hotmail.com gibi bir mail adresi varsa yerin dibini iyi biliyordur.
lazrail_stayla_x86x@lazmail.com
utanınca adsoyad yazılıp eve koşulup adsoyad mail adresi almaya çalışılıp alınamayıp, üzülünen durumdur.
lolitaşirin gördüm birgün bir formda
şirinlerden utandım.
atomkarinca74@ baslangicli mail adresine sahip bir yoneticinin yapmasi gereken.

atom karinca ne la. 38 yasindasin bi de. rezil seni.
sahip olunan garabet email adresinden utanma durumudur.

ingiltere orijinli bir firma var. firmanın ismi amc. isim kaydını da http://www.amcuk.com (amc united kingdom, gayet doğal yani) şeklinde yaptırmışlar. e şimdi ordan bir email adresimiz olsa (fatih@amcuk.com). nası vericem ben şimdi bu email adresimi? kulaklarıma kadar kızarırım şerefsizim.
iş başvuruları için zahmet edip de e-mail hesabı almayan akıllıların düşüneceği gereksiz durum.
güncel Önemli Başlıklar