bugün

başlığın olması gereken hali, "iş bankası yayınlarına ait çocuk kitabında domuzların zeki ve çok temiz hayvanlar oldukları ibaresi" şeklindedir domuz seven kardeşlerim.

akıllara "ağaç ıslakken eyilir" deyimini getirmiştir. takdire şayandır, sevimli dostlarımız domuzları bu şekilde lanse ederek çocuklara sevdirme çabaları gerçekten çoq hojdur.

il başkanı 7 dakikada domuzu iç eden ışıklı bir birey olarak iş bankasını kutluyorum. domuzlar üzerindeki bu "pis, kendi dışkısını yiyen" yaftasını silmek adına başarılı bir girişim olmuş.

yabozların bu şekilde lanse ettiyi domuzlar umarım bu sayede hak ettikleri şekilde muamele görür ve ışıklı çocuklar tarafından 7 dakika olmasa da 10 ya da 15 dakikada mideye indirilirler.

paşam görse o da takdir ederdi iş bankası yayınlarını, o derece yane. hem, zaten domuzların pis oldukları iddiyası sizce de saşmalık deyil mi aydın kafalı kardeşlerim. bence öyle.

şimdiye kadar hiçbir çizgi film veya karikatürde kendi dışkısını yiyen bir domuza rastlamadım ben. ama yabozlar böyle bir imtina yaratmışlar yıllarca. hem n'olmuş kendi bokunu yediyse. kendi boku kendi kararı, deyil mi?

iş banqası yayınlarına teklrar tebrik koyuyor, başarılarının devamını diliyorum. ayrıca gözlüklü domuzcukun elindeki fırça renkleri de çoq hoş olmuş. ne anlama geliyor acaba? lgbt olabilir mi, lan yoksa?

yok yha olamaz, paşamın bankasının ne işi olur örgütle falan? evet.
görsel
severlerse yemezler işte, derdiniz o değil mi?

sevmek de mi günah? yeni pack mi geldi?
sonuçta domuzlar da hayvan ve sırf toplumdaki yobaz gerici kesim sevmiyor diye bu onları tu kaka yapmaz.entryni okudum ve sevdim.verdim şukunu.sağlıcakla kal dostum.
lan domuz yiyin mi yazıyor? bu islamcılar cidden moron.
koçum, domuz yemek haram; orada sorun yok, bu demek değil ki domuzdan nefret et. allah'ın yarattığı bir canlıdan neden nefret ediyorsun!
Domuzlar cidden temizdir, usludur ama yaban domuzları vardır onlar diğer domuzları hiç sevmez!
doğadaki hayvanlar için cadı avı başlatmak isteyen sığırlar oldukça böyle düşünceler dile gelir elbet.

sana kimse domuz ye demiyor embesil. tam tersine domuzun ekolojik düzende önemli bir yeri vardır. hatta ülkede doğal yaşamın tehlikeye girdiğini gören devlet; ormanlara kurt, ceylan, tilki ve domuz bırakır. yine bu hayvanların avlanmasını yasaklamıştır.

devletin kendi eliyle vahşi yaşamda yer tutmasını desteklediği hayvanı öcü gibi göstermeye çalışmak da ak beyinsizlerin işidir ancak.