bugün

Kakalov2.
götün açıkta kalmış kalk kendine çay koy.

(bkz: bir umuttur yaşamak)
Az önce şempanzeden hallice bir eş arayan kişinin iş arayışıdır. Buradaki kriterler üst düzey gerçi.
Ne diyo la bu tatar ramazan.
başlığı görünce insan sanıyor ki iş -aş kavuşturma başlığı.ama nerdee, uludağ burası mk.
tanım: başlık sahibinin ırzına geçmesi gereken yazarlardır.

ilk entry silinirse diye buraya kopyalayayım :

"fırsat ayağınıza kadar geldi sevgili proleterler.
öncelikle diğer arkadaşlarınız gibi sokaklarda kırmızı yelek giyip halay çekmeyerek bu hakkı kazandınız.
gözlerinizden öpüyorum.
işimiz çok basit, işyeriniz müstakil evim olacak. yapılacak işler;
* güne kahvesini içmeden başlayamayanlardanım. evde sesli ikaz sistemi bulunuyor. ben zile bastığımda 6 dakika içerisinde kahvemi hazırlayacaksınız.
* kahvemi içtikten sonra muhakkak duşa girerim işte bu süre içersinde kahvaltım hazırlanacak.
* fakir gibi tüm kahvaltıyı bitirmeyeceğim için ben bir iki lokma aldıktan sonra sikko bir konu açarak sinirle evden çıkmamı sağlayacaksınız ve koşarak prada ceketimi getireceksiniz.
* önceki geceyi bir kadınla geçirdiysem benden 20 dakika sonra taksi çağırıp kibarca kendisini yolcu edeceksiniz.
* öğleden sonra kakalov bey x beyle görüşmeniz vardı demek üzere beni arayacaksınız.
* telefonu yüzünüze kapattıysam muzip bir tebessümle evdeki diğer çalışanlara " eyvah kakalov bey zor bir gün geçirmiş " diyerek şirin bir korku salacaksınız."

kakalov2 nicknameli dana girmiştir bu girdiyi.
Bursa da ikamet edip ön muhasebe bana uyar diyen varsa bana ulaşabilir.
Tanıma gelirsek, işsiz ve umutsuz yazarlar.