bugün

Zeka seviyesini açığa vuran şakalardır.
onlardan birisinin sizi skmesiyle sonuçlanacaktır, bana yaklaşma.
havuz kenarında arkadaş itmek
uyuyan insanı su döküp kaldırmak gibi sıralanabilen şaka tipleridir.
bir de ilkokuldayken sevdiğiniz kıza iterlerdi sizi. hey gidi.
bir yerden aniden fırlayarak ve garip ses eşliğinde korkutmak. evet, nefret ediyorum. bu huyumu bilen herkes tarafından da korkutuluyorum. şaka mısınız?
parmaklarını bir araya getirip karşıdaki insanın kasık bölgesine aniden yaşlaştırıp "muucccck" sesi çıkartmak iğrenç şakalara örnektir.
- hasan'ın selamı var.
- hangi erol?
- sami.
kişinin oturacağı sandalyeyi o görmeden çekmek ama daha iğrenci, enseye tokat tarzı el şakalarıdır.
http://ulu.so/uhii41 çok güzel. *
kompresör tabancasını herifin bi tarafına sokmak ve hava basmak.barsaklarımı patlamıştı bişey olmuştu yazık adamcağıza..ama nasıl girdi nasıl oldu anlamadık demesi de cabası mağdurun.
kızların arasındayken arkadaşının şortunu veya pantolonunu indirmek.
gerekli malzemeler:
serum poşeti, plastik boru(seruma takılacak), hafif sulu melemen(bildiğiniz domates, yumurta karşımı öğrenci yemeği), 2 yandaş, bir kurban.
uygulanışı:
melemen poşete doldurulur ve ağzına borusu takılır. poşet düzgün bir şekilde elbisenin altından karın boşluğuna yerleştirilir. ucuna takılı boru kıyafetlerin altından bileğe kadar döşenir ve ucu bilek civarında sabitlenir. kurban ve yandaşlar ile okul yemekhanesine yemeğe gidilir. yemekte melemen veya benzeri bişey varsa söylenir. masaya oturulur. bir müddet zıkkımlandıktan sonra boru hattı döşeli el ağza getirilir. diğer kol ile karın bölgesinde zulalanmış içi dolu serum poşetine baskı uygulanır. bu esnada edebildiğince iğrenç sesler eşliğinde masadaki tepsiye boru vasıtasıyla melemen boca edilir. yandaş arkadaş tepside yeterince iğrenç duran melemene ekmek banarken "ya delimisin, ziyan edilirmi mis gibi melemen, hasan çekinme sende ban..." diye kurbanımız melemen yemeye davet eder...
devamını hayal gücünüze bırakıyor daha fazla iğrençleşmiyoruz.
(bkz: şakalasirken hamile kalmak)
el şakalarıdır.

yapan kişi bir cinayete kurban gitmeyi göze almalıdır. maruz kalanı o derece fitil etmektedir çünkü. (bkz: sinirden gözü dönmek)
uyuyan arkadaşın ayak parmakları arasına yanan kibrit yerleştirmek ve menzilden hızla uzaklaşmak... 10 saniye kadar sonrasında şahsın acıyla zıplaması da video ya çekilmelidir...
(bkz: eşek şakası)
gece uyurken arkadaşım götüne yumurta beyazi akitip, pul biber sürüp, "oğlum gece seni siktik" demek.
gece uyurken arkadaşı sikip, "yok lan pul biber sürdük sadece, o da yumurta beyazi" demek.
doğum günü çocuğuna alınan hediyenin içinden çocuğun evindeki kirli sepetinin içindeki iç çamaşırlarının çıkması. ****.
2 girls 1 cup'un linkini normal bir videoymuş gibi arkadaşınıza göndermek.
1 nisanda arkadaşın telefonu alınır ve sevgilisinin ismini carpediem55; carpediem55 i de sevgilisinin ismi olarak değiştirilir. arkadaşa telefon geri verilir ve aynı odada mesajlaşma başlar. carpediem55:ben arkadaş:o
ben:slm o naber
o:(kendisini sevmediğini bilen kızdan böyle bir mesaj alması üzerine şaşırır.)iyiyim. sen nasılsın. arkadaşlarla odada oturuyoruz. ingilizceden yine zayıf aldım.
ben:aa hadi ya ben sana çalıştırabilirm aslında biliyorsun benim ingilizcem iyi.
o:(yine şaşırır ve sevinir)tabi ama nasıl olacak o iş?
ben: hafta sonu bi yerde buluşup çalışabiliriz eğer sen de istersen.
o:süppper olurr.
ben:ama sana bir şey söylemem lazım utanıyorum biraz.
o:(iyice havalarda uçmaya başlar o malum cevabı beklemektedir.)söyle söyle çekinme.
ben:ben carpediem55
dumur!!!
eşşoğlusu arkadaşınızın siz sızmışken boxerınıza yumurta kırması.olay sabahı sabahın köründe nerden toplandıysa artık sınıf arkadaşlarınız dahil ipten kopan kazıktan kurtulan 20 kişinin odanızı basması olaya ilk başta anlam verememek,3-5 saniyelik bir sersemlik anından sonra cinnet geçirmek,sınıf arkadaşlarınız hariç diğerlerini 2 kat aşağıya kadar kovalamak,iki kişiyi asansörün içinde kıstırıp zıbartana kadar dövmek,akabinde tanıdığınız tanımadığınız herkese akla hayale gelmedik küfürler savurmak,jandarmanın gelmesi,sizi karakola götürmeleri,jandarmanın oda arkadaşınıza sizi gösterip bundan şikayetçimisin lan demesi,arkadaşınızın değilim demesi,sizin ama ben şikayetçiyim komutanım diye itiraz etmeniz ve jandarma komutanının size şöyle bir bakıp sittir çekmesi ile sonuçlanan pis şaka.

lütfen yapmayınız,başkasına yapılmasına göz yummayınız.
derste ayaga kalkmis ve ogretmenin igrenc sorularina guc bela cevap vermekte olan sira arkadasinizin sandelyesine sivriltilmis kursun kalemi dikey sekilde koymak. sozlu bitip arkadasiniz yerine (daha dogrusu kalemin ustune) oturunca cikacak ses ve kankinizin surat ifadesi her ne kadar gorulmeye deger olsa da igrenc bir sakadir.
yıkanmayan saka türkleridir ya da bunun gibi şakalardır.

edit:eksi almam gayet normal başlığa bak amaç iğrenç olmak zaten.
mesai saati bitimi eve dönülür, içi geçmiş olan anneanneye;

- (yüksek ses tonuyla) "rabbin kim?" diye sorulur.
* (uyanan anneanne telaşla) "rabbim allah" diye cevap verir.
- kitabın ne?
* ananın damı! tövbe tövbeee....
ELEKTRiK KESiNTiSi OLDUĞU ANDA KOŞARAK BÜYÜK BiR APARTMAN BULUNUR. ANA KAPIDAKi BÜTÜN ZiLLERE KiBRiT ÇÖPÜ SIKIŞTIRILARAK BASILI KALMALARI SAĞLANIR VE ELEKTRiĞiN GELMESi iÇiN DUA EDiLiR.

GRUPLARA iNDiRiMLi HUNi SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR
bir örneğini 60 saniye önce sergilediğim şakalardır:

annem gece boyu uyumamış, gündüz de bazı işler yapıp öğle vakti uyumuştur. hala uyumaktadır.

mevta: anne, polis geldi!!!
anne: *hemen uyanır, doğrulur, korkar* niye?
mevta: şaka lan şaka ahohohoha!
anne: bıdıbıdıbıdıbıdı.....(hayvansın)
http://www.youtube.com/watch?v=7bYEeMb1g2U&eurl=