Varsa kapaşacak biri gelsin. Yeni başlıyorum.

görsel
görsel
Bugün değil de yarın içmede olacağız.
izmirli aradaşlarla bir terasta rakı balık sefası yapabiliriz.. rakıyı ben hallederim balığı yapın yeter
görsel

Ne içiyoruz?
(img:#2047610)
görsel
görsel
rakı candır, canandır. içen insandan asla zarar gelmez bu dünyaya.

görsel
rakı iyidir hoştur da.
ya bi sıvıyı içtin diye de "agam bizden zarar gelmez bee biz gönül insanıyız!" demeye ne gerek var allasen?
türkü söyleyen de iyi bu memlekette, rakı içen de, çay içen de. bu kadar kolaysa neden yavşak dolu her yer? sen götünle içmiyorsun diye herkes ağzıyla içiyor değil yani.
edebiyat yapmadan içiverin şunu nolur.

afiyet olsun.
Çocuklar hadi uyuyun siz artık içmeyin daha fazla.
Ulan bir bok yiyorsunuz bari hakkını verin yoğurtla hıyarla rakı mi içilir.
Senelerdir alkolün pençesindeyim. Gerçekten alkol içmenin bir özelliği anlamı kalmadı. Her gün bir 50lik içiyorum, votka. Uzun yıllardır böyleyim. Başka içki de tercih etmem pek. Keşke kendimi alıştırmasaydım ve arada bir içtiğimde bu başlığa yazacak heveste olsaydım.

Bir gün içmesem sinirleniyorum. Yaşama sevincim gidiyor. Depresyona giriyorum. Uyuyamıyorum. Alkol kötü bir bağımlılık. Dikkatli için. Benim gibi her gün içmeye kalkmayın. B.ka sarıyor.
görsel
Ayh ben bi fena oldum yha çarptı mı ne bu?
görsel
Hadi bakalım.
kırmızı tuborg fotoğrafı.
görsel
Gidiyoruz işte, kiminin hoşuna
Kiminin zoruna sözlük.
görsel
Şu birayı nasıl sevmezsiniz?
(bkz: #43590678)

olan var olmayan var denilen görüntü. O manzaraya tabii ki içilecektir. Afiyet olsundur. kıskananın çükü düşsün. Ssadece bir kadeh de şu kardeşinize kaldırılsın, kafidir.
için için öbür tarafta zebaniler o rakı şişelerini size bir bir hediye edecek..
görsel
iyi akşamlar.
Son zamlar ve yapılması düşünülen zamlarla birlikte iyice lüks sayılabilecek aktivitedir. iyiden iyiye evde yapım işlerine yöneltecektir. Bırakın kafayı bulmayı azıcık kafa dönmesini yakalamak bile 50 TL'den başlıyor, daha sarhoş olmaya yaklaşmadık bile.
görsel
Narkotiksel problemler yaşanmayacaksa atayım ben de gözünüz yeşillensin.
Sırf şişeler hoşuma gitti diye aldım. Tuborg üretiyor. irish tarzı alman birası. Beğendim.

Kızını vermeyecek olan da vermesin. Ben kayınpederimle rakı içemeyeceksem kızını ne yapayım? içimde uktedir babayla rakı içmek. O kadar!

(bkz: tuborg frederik ipa)
(bkz: lager bira)
görsel