bugün

Nick entry uyumu.
yok çıkmasınlardı.
Çünkü dışarısı şuan -10 u göstermekteydi.
lütfen saçmalamayındı.
içlik giyen erkekler sözlükten çıkıp bana gelebilir. Çünkü bu erkekler saf erkeklerdir severim oyle erkekleri
sözlükten çıkmak istiyorlarsa çıksınlar ama içlikleri çıkmasın bence havalar soğuk.
zararları yok sözlükten de çıkmasınlar bence.
http://galeri.uludagsozlu...aman-biz-kalkalim-949572/
Ben bisiklet sürerken giyiyordum ama ? Ben de mi ? Hiç mi şans yok ? Neyse peki hoşçakalın.
Donsuz mu gezsinler la?
Entriyi açan vatandaş, güzel vatanımın en sıcak bölgelerinde yaşıyor olmalı. Yoksa ankara soğuğunda hele ki sabah bi gezsin bakalım.
(bkz: ankara soğuğu)
Dışarıda 1 metre kar var ulan. Sabah hava -50 gibi bişeydi. içlik hayat kurtarır. Yoksa adamın taşşağındaki sidik donar.
gayet tabi cikabilir. peki iclik giymeyenler bu sogukta disari cikabilir mi ?
içlik giyen adamdan zarar gelmez.
içlik giyen adamın içi dışı birdir.
askerliğini yapan yazarları istemeyen kişi isteği. çıkamaz efendim. hoş şimdi giymiyorum ama (bkz: içlik giyen adamda piçlik olmaz)
Beyler siz siz olun bu kezbanlar böyle konuşuyo diye içlik giymemezlik etmeyin. Taşaklarınızı üşütüp karınıza mahcup olunca bu kezbanların yüzünden oldu diyemezsiniz.
Sanki bana brad pitt'im de kızlar üstüme atlayacaklar falan bende içlik giydiğim için rezil olacam * giyerim içliğimi giymeyenin de aklında şüphe ederim.
(bkz: hadi yavrum naş)
iyi adanada yaşadığım için sözlükte kalabilirim.
içlik öfte sayılmaz ama...
piçlik yapabilmek için 3 yıldır giymiyorum kalabilir miyim melisa.
" içlik ne lan ? " dedi bir adanalı !..
içlik giyen erkek efendidir insan yanında kendini güvende hisseder. Bence sayıları daha da artmalı.
10 yıldır giymiyorum yav.
Boydan da atsın mı ha melisacım?
O kadar beylik, bitmeyen bir geyiğin bazı entry’lerinde o kaddddar standart laf espirileri dönüyor ki; bir insan bu kadar mı düz bir hayat yaşar, diye hayret ediyorum. Hele bazı müdavimlere bakıyorum, ilgili bir başlık up.landığı anda, o ilk defa duymuşçasına coşku.. hayret etmemek elde değil..

Lafım tüm entry’lere değil ama içlik-piçlik mevzusundan da artık bir tek bana mı öğk geldi?
ben hiçlik çağrışımıyla ilgili bir espri yapmıştım. umarım bana dememişindir bi derdim var.
Haşa… taze bir kan, yeni bir soluk sayılır seninkisi.. canım kardeşim benim..