bugün

Muhtemelen fakirdir.
temiz kalpli iyi niyetli insan dır .

güvenebilirsiniz .
kişinin seçiminden dolayı sıkıcı olmayan, bana göre sıkıcı olan hayat yaşantısı.
Kimsenin kararına herkes karışamaz, bizi ilgilendirmeyen durumdur. Ülkede özgürlük var.
Bu ben oluyorum..
Buyrun sorularınızı alalım.
Ölümden korkusu olmayan insandır. Varsa da olmaması lazım melek gibi. Ben sigaram olmadan hayata tutunamıyorum.
toplumda aşağılanan kişidir neden mi zira kıskanılır kendileri temiz olmadığından eleştirir laf atarlar al elma tutan ağacı taşlarlar yani
ancak bundan gurur duymalıdır kendisini ötekileştirenleri takmamalıdır.
Müslüman olabilir.
E niye yaşıyor ki bu?
Niye olacak çalışmak için yaşıyo. Parayı pulu karı kız kumar yerine kıyafetle gezmeyle yiyoruz işte.
Kuşkusuz ilginç insandır. Bunlardan birisi eksik olsa hayatım nasıl olurdu bilemiyorum.
adventistlerin %99u.
kumarla işim olmaz pek...
Sigara hariç, üçü de yok hayatımda. gayet mutlu ve keyifliyim.
Sigaryi kalp sağliğim bozuldu diye mecbur biraktim amageçen iki firt çektim 6 ay sonra diğerleri yok olmadi.
Olması gereken şeyler bulunmaz Hint kumaşı olmuş. Ulan ahir zaman.
Hak yolundayız sevda adamıyız. Lütfen!
kova yapmiyor ot icmiyordur.

Kavga etmeye, adam öldürmeye hazırım ama cinayet işleyemem!
züğürt insandır. zira içki, sigara, kumar ve zina para olmadan olmaz.
Benim o kişi.
insan mı acaba diye şüphe duydum. sigarayı anladım ama içki? bünyem bu başlığı kaldırmadı.
Eski karımın en sevdiği insandır. Karıcığım benim senin o kafanı türk bayrağına sarılı bir şekilde masamda görmek istiyorum.
Kenevir yazmayı unutmuşsunuz.
Boş insandır. Bir kere geldiğimiz şu dünyada yapabildiğimiz her şeyi yapıp öyle gitmeliyiz. Her şey demişken hemen aklınıza gelen şey de değil elbette.