bugün

içki, bütün kötülüklerin anası. şiddetin azmettiricisi. içen kişiler içmeyen masum kişilerin canına kıyıyor, sakat bırakıyor. içilen evlerde huzur olmuyor. aile için şiddeti körüklüyor. sayılamayan binlerce probleme neden oluyor. içki bir kamu güvenliği sorunudur. içki artık yasaklanmalı, tarihin çöplüğüne gömülmelidir.

içkiyi meşrulaştırmak için ''içmesini biliyorum'' diyenlerin yalanına sakın aldanma. içkinin kötülüklerini insanlara anlat, onların kalbine gir.

sen de ses çıkar. içkiye dur de.
Kardeşim yaşamayalım mı? Bu nasıl bir vicdan, nasıl bir mantık???
(bkz: Herkes işine baksın kampanyası)
bu işin din ile ne alakası var? içki içmek evet haramdır fakat içki eğer haram olmasaydı iyi bir şey mi olacaktı? içki her şeye rağmen kötüdür. kötü.
Kumar yasak oynanmıyor mu? Yasaklayarak sadece rantı büyütürsün münasip olan devletin tekel olup rantı kamuya aktarmasıdır.
sen içme o zaman ayı sapıtıyorsun sonra.
Alkolden alınan verginin hazinedeki payından haberi olmayan mal talebi.
alkolden alınan vergi olmaz olsun, ne yani alkolden o kadar çok vergi alıyorsak o zaman fiyatını düşürelim, reklamlarına izin verelim herkes içsin para kazanalım? mantığa bak. alkol bir kamu güvenliği sorunudur. başınıza gelmeden anlayamazsınız.
ağzıyla içmeyi bilmeyenler için yasaklansın tabi.. bir de içtiği şişeyi yere çarparak kıranlar var ya, işte onları da zindana atalım hazır elimiz değmişken.. sizin yüzünüzden rahat rahat bisiklete binemiyorum ulan..
Bir de içkiyi yasaklamayı düşünenleri yasaklayabilsek. (Not: Şahsen içmiyorum. içki ile keyif alabilen biri değilim. Ama bu birini engellemem gerektiği anlamına da gelmiyor.)
iki duble rakı içemezsem, içip kendi muhasebemi yapamazsam, vicdanımla nasıl yüzleşirim.
cehalet bütün kötülüklerin anasıdır. içki cahil adamın içindeki kötülüğü ortaya çıkardığı zaman kötüdür.
Herkes ot içsin demenin dinci versiyonu. Bisiktiringidinartık.

Fiyatı dağları buldu. Kaç kişi alıp içebiliyor Allah'ını seversen?
görsel kampanyanızı nazik bir biçimde protesto ediyorum.
içki içmeyen tipin zaten kendine faydası yoktur. yasaklansa da giren çıkan yok elemana.
Yasaklamayı yasaklasak ne iyi olacak, bitmediniz gitti.
evde kendi imkanlarıyla üretim yapan birisi olarak işime gelir.

sonra bende içki var bahanesiyle eve atacağım kızın haddi hesabı yok, düşünsene lan.

destekliyorum.
osurmakta yasaklansın mı? imam hatipler kapatılsın.
Yasaklansın.

biz zaten son zamlarla evde bira nasıl yapılır öğrendik, kitlerimizi aldık. Kendimiz yapıyoruz.

Kendimizi geliştiriyoruz, bin yıldır olmayacak işlere amin diyen dinciler, hala osurunca oruç bozulur mu siz onu sorgulayın. Bozulmaz.
Devlet gelirinin büyük bölümü yok olur. Siz hiç ÖTV diye bir vergiyi duydunuz mu? Hele ki alkolden alınan oranları. Aklın uçar hesaplayamazsin.
kampanyaya devam ediyoruz.
Neden böyle bir isteğiniz var ki? içemezsin okur biter kimse ağzına vermiyor ya. A
desteklenmesi gereken kampanyadır. evet.
bu fiyatlarla yasak gibi zaten.
ne tarafı imzalıyoruz?