bugün

kaliteli erkektir. adamın dibidir, ayrıca benimdir.
ibnedir.

edit: genç ibneler rahatsız.
(bkz: asshole)
suskunlardaki alidir.. anca leblebi yer..
candır, sevilesidir. sağlığının ve zamanının kıymetini bilendir.
MADEM HERKES KENDi DÜŞÜNCESiNi söylüyor e kobayashi mi ne onun oltasına gelip bizde söyleyelim;

sigara kötü, futbol sikindiirk 22 kişinin bir top peşine koştğu oyun!!! da alkol de almıyorsa siktirsin gitsin amk.
oldu olacak seksi de sevmesin, biz ona direkt topitoş diyelim.
adamın hasıdır.
erkek değildir, cücüktür. yatakta zevk vermez, sünepedir, karısını, kız arkadaşını, çocuklarını kollayamaz, her önüne gelenden ve hatta karısından bile dayak yer... ayrıca pilavın üstüne de kuru fasulye koymaz. gereksiz bir organizmadır. ölse kimse cenzasine gitmez... e-5'e atar kaçarlar...
içki sigara tamam da futbol sevmeyen erkek kendine yazık ediyordur.
tercih meselesidir. şahsen sigara içmem, fotbolu da arada seyrederim fanatik değilimdir.
benimdir ve bu stereotype'cı (türkçesini bulun bunun) dar kafalıların arasında bulunmaktan nefret etmekteyimdir. başka spor olmasını geç, futbol izlemektense video oyunlarını tercih ederim, oyunda bile futbol oyunu oynayan var ki yuh onlara. diablo falan oynayın az.

edit: cümle kuramamışım yav, neyse böyle kalsın.
futbol oynamayı sevmiyorsa sorun yoktur. Ama pes-fifa-fm 3lüsünden birini bile oynamayı sevmiyorsa orada dur.
kafası rahat erkektir.
soğan erkeğidir.
erkeklik herhangi bir kalıba sığdırılmış olgu olmadığında olabilir. yani şunu şunu yapan erkektir diyemezsin ha bunu bunu yapan erkek değildir diyebilirsin. misal arkadan veren erkek değildir diyebilirsin çünkü ibnedir. ama içki içmeyen erkek, erkek değildir diyemezsin.
ılıktır...
Benimdir.Ulan ne zamandan beri vücuduna zarar vermek futbolla ilgilenmek erkeklik oldu dedirtiyor insana yorumlar.Sevmiyorum arkadaş hayatım boyunca bir tane bile sigara içmedim.Arada içki içerim o da aydı yılda bir bir olay olursa filan.Futbolla da zerre alakam yok.Pişmanmıyım?Zerre değil.Napıcam bir sürü yabancı futbolcu ismi ezberleyip de saatlerce yok o hakem haklı yok şurda faul vardı diye.Gereksiz bence.Onun yerine açar bir film izlerim daha iyi.Kafam rahat!
içkim yok, sigaram da yok (sayılır).
futbolu da severim ama uzaktan, hem de çok uzaktan. *
ama güreş yapıyorum ben *, kulaklarım kırık bildiğin.
shrek gibiyim.