bugün

dünyanın en kötü şeyi. beni bile içkiden soğutuyor.

sabaha kader içer eğlenirsin, sabaha karşı uyur, 2 saat sonra uyanıp işe güce gidersin. ama kafa hala sallanır, vücut hala hararet yapar, gözler yarım açılır. o zaman içkiyle en güzel giden şeyin uyku olduğunu bir daha anlarsın.
insana boşuna içmiş hissi veren olaydır. 1 saat uyuyup yoğun bir baş ağrısı ve yarım ayık bir kafayla uyanıp, uykun gelene kadar mal mal dolaşırsın. Uyumak istiyorum sözlük
Aşırıya kaçmadan içtikten sonra uyuyup uyanınca kuş gibi oluyor insan bence.
uyuyamadığım zamanlarda yaptığım hadise uykuyu düzene sokmakta birebir.
Su bulundurun. Cenin pozisyonuna geçin ve rahatlayın. Hayır uykunuzu almadınız, kanmayın.
aletimin basını iç.alkolik serseri.

sozlukte alkolik istemiyorum kardesim. ayik kafayla yazmiyor onun bunun cocuklari.
Uyuduğunuzu zannedersiniz ama vücut tam tersine aşırı zorlamaktadır kendini.

Pek çok şey birden yapmaya çalışır; vücut sıcaklığını dengede tutmak, alkolü kandan ayırıp dolaşım sistemine dahil etmeye çalışmak (bazen ishal olmanın sebebi budur), eğer yanında kuruyemiş cips falan yendiyse bu işlemler iki üç katına çıkar.

Çözüm olarak devamlı su içmek gerekmektedir. Uyku da vücudun savunma mekanizmasıdır. Artık dur der vücut beyin devreden çıkınca tüm sistem o zararlı maddeyi vücuttan tamamen atmaya çalışır.

Çok az uyunmasının sebebi vücudun su ihtiyacıdır. Bol su içip tekrar yatılabilir.

Kendimize bu eziyeti neden yapıyoruz hem de günlerce bu ayrı bir başlık konusu tabiki.
Dün gece 100lük viskiden sonra çok iyi uyuduğum için benim sahip olmadığım bir sorundur.