bugün

kuyruk acısı fena olan bir ergen kardeşten uyarı. Hahahaha diye gülücük yolluyorum.
erkeklerle konuşup ayak bileğinin görünüyor olması ve alkol almak orospuluksa cehennem güzel bir yer olmalı.
tam anlamla da böyle orospu olunuyorsa terfilerdeyiz amına koyayım.
ama hala içiyoruz orası da ayrı bi olay.
sen yanmazsan ben yanmazsam biz yanmazsak nasıl çıkar karaklıklar aydınlığa.
içiren kişilerin vipticket le ellerinde hurmalarıyla kavrulacağı gerçeği de var tabi.
Yalandır. Instagramda orospuluk ve yavşaklik yapanlar yanacaktir.
eş zamanlı cennette de içkinin ödül olması ironisi.

biri dünyada içmedi diğeri içti diye...
biri yanıyor diğeri de içkiyle ödüllendiriliyor. işte bu dine asla hayır diyemiyorum.
Ben doldurur ben içerim, günah benim, kime ne?

(bkz: haydar haydar)

Güzel türküdür.

Neşet ertaş'tan beğenmediyseniz başkasından da dinleyebilirsiniz. Ya da sadece şiiri okuyun tamam. Amaaan eksileyin ya da.
Hayatımda hiç alkol kullanmadım 30 yaşındayım. Bu aralar düşünmüyor değilim. Behzat amiriminde dediği gibi bu kadar şerefsizlik pislik tecavüz saçma sapan şeyler yaşanıyorken ayık kafayla bunlara dayanabilmek sizin kafanızı yaşamak isterim ama olmuyor yapamıyorum. Jangermeister önerildi bitki köklü Alman içkisiymiş bir süre sonra denemeyi düşünüyorum.
Cennet cehennem önce kalbinizdeki pislikleri temizleyin.
Bu kadar iğrenç şeylerin olduğu bir memlekette eğer ayık gezebiliyorsanız size bravo.şahsen ben katlanamam.
cumartesi günü işten yorgun geldikten sonra, pazar günü tatilin tadını çıkartırken buz gibi bir tuborg gold içmeyeceksem yaşamayayım.
şerefe gençler.
taciz, tecavüz vakalarının %90'ı içkidir demiş biri, diğeri başka birşey saçmalamış. şu pek meşhur dini vakıftaki sapıklar da çok içiyormuş demek ki. gidin arap kültürünü yaşayın arapların arasında burası türk yurdu. türk'ün kültüründe alkol içmek var.
yanacaksak orda yanalım sözünü aklıma getiren gerçek.

hem cehennemde daha zeki daha kültürlü insanlar var. hayyam ile şarap neşet ile rakı. kafayi yersin !
eğer gerçekleşmezse içki içmeyenlere ayıp olacaktır.