bugün

emin olun onlar kendilerinden olmayanlardan daha fazla içiyorlardır.
Vardır. Birçok kişi tanıyorum. Ben de bunlardan birisiyim.
Ramazan hariç her gün her altı yiyen muhafazakar arkadaşlarla iletişimi azaltmak en sağlıklı olanı.
Kapitalizmi sevenlerin tamamına yakını akp yandaşları zaten. Bir zahmet içsin yatsıdan sonra. Günahın kalemi fetvaya benzemez.
sol zihniyetten gelen devşirme akplidir. evet hatta net..
Bizim burdaki akplilerin hepsi diyelim , tek tek saysak sayfa yetmez .
Akpliler restleştiklerinde birbirlerine ayyaş kokocu vs. Diyorlar. Akp siyasi bir parti değil çıkar birlikteliğidir çıkarların için gerekirse fetöcü dediğin hain değin adamın oğlunu milletvekili yaparsın (bkz: barınç)
içki içen ama genelde bunu götüyle yapan kişidir bu içkiyi her ne hikmetse Bi tek kemalistler ağzıyla içiyor ben daha bi kemalist içki içip kaza yaptıgını karıya kıza taciz tecavüz ettiğini çocuklara iliştiğini ki bu orospuçocukluğudur görmedim ama bu akplilerin hepsi bu mereti ağızlarına pardon götlerine her aldıklarında her türlü pisliği yapıyor. Afedersiniz.
Görülmüş şey değildir fakat cehapeli kadınların bile ellerinden rakı bira düşmez.
görsel
Çok takılma yeğen!
çokça görülmüş şeydir. "ben bu örtüyü işlerim hallolsun diye takıyorum" diyenleri de vardır.
(bkz: dis guclerin oyunu)
şahsen ben. provokasyon yapmayın. akpliyim ama sağlam içerim. o ayrı öbürü ayrı.