bugün

uludağ da yeni bir bug.
ismail bana bildirdi.
artık sözlüğe katkıda bulunmayan sadece mesajlaşmakta kullanlara özel uyarı.
benim gibi sözük içi yazan asla özel mesajlara cevap vermeyen sayfalarca sekstinkleri elinin tersiyle itip nasıl sözlüğü kalkındırırım diye düşünen üyelere gelmez.
Yaşandı.

Entry sansüre takılıyor diye düşünüyorum.
sözlük sizlerin kirli ilişkilerinizi südürmek için kullandığı kişisel bir araç değildir.topluluğa hitap eder.
git vatsapta konuş.

aynı sınıfta olduğu gibi gülen öğrenci kaldırılır oğlum neye gülüyorsun anlat hepimiz gülelim denir.
sözlük ortak paylaşım alanıdır.
bencillik yapıp seçtiğin biriyle bilgi paylaşamazsın.
anlatın hepimiz öğrenelim.
zall bir an önce bun kişileri tespit edip sözlüğün geleceği için banlamalı.
Belki nude attım. Swh.
TENGOŞ ÇÜKÜM ADLI ŞEY VARDI BU YÜZDEN AVUKAT ORDUSU iLE (toplamı 10-12 avukat) doğal israil vatandaşı zall'ı mahkemeye verecekti ne oldu sonra haber çıkmadı.

vallahi gıpta ediyorum tengoş çüküm şeyine , EN UFAK PÜRMÜZDE HEMEN AVUKATLARININ ÇAĞIRIYOR ,TOPLANTI YAPIYOR.

AĞIR iŞSiZ GALiBA ABi....
Başlık: ben ne alaka mk.
içerik bulunamadı yazısından sonra tutturla kazan reklamı geliyor. böyle sözlük reklamının anasını sikeyim. uludağ sözlük kapatılsın.
sekstink yapmayı acilen bırakmalısınız. yada önümüzde yapın biz de okuyalım.

nedense bana gelmeyen uyarı.
sözlükte seo spam yapanlara ve seo link paylaşanlara karşı yaptığımız biz korumadır bu. ama mesajlar bölümünde böyle bir hata olmaması lazımdı. mesajlar bölümünde hata varsa şimdi düzelmiş olması lazım.
seo spamla falan alakası olmayan normal entrylere de gelen uyarıdır. daha sonrasında bunun yerine tutturla kazan reklamı gelmektedir. entryde bir sıkıntı varsa entry silinir neden silindiği de yazar ile paylaşılır. burada art niyetli bir şekilde ara sıra yazılan entryler içerik bulunamadı olarak değiştirilip tutturla kazan reklamına dönüştürülüyor.
zall sana da bir çift lafım var .
neyi favlıyorsan anlat biz de favlayalım.
ben favlanmaya değer hiç bir içerik göremedim o bakımdan.
kesinlikle art niyetli değilimdir sayfalarca tarih dersi ya da din kültürü ve ahlak dersi anlatıyor olabilirsin. bu beni hiç ilgilendirmez.ben sözlük içi yazan kimseden gizli saklısı olmayan bir üyeyim.neden benimle uğraştığını hiç bilmiyorum.
konu neden benim gönlüm gibi farazi bir konuya geldi.
Ulan sanki çok okunan bi siteymis gibi yalan yanlış uygulama getirmişiniz. Normal yazdığım yazı da bu uyarıyı verdi.
Yanlışları düzeltmedikleri gibi götlerinden element uyduruyorlar.
içeriğimiz kalmamıştır.
ahan da yeni başımıza geldi. hiç kendini geliştirmiyorsun be sözlük.
Garip bir sözlük hatası.
Bana denk geldi.
Açtığım başlığa tıkladığımda entrym yerine karşıma çıkan cümle. Formata aykırı bir şey de yazmadım oysa ki… inşallah sözlüğe yenilik beklerken böyle tuhaf ve gereksiz şeyler gelmez. Yoksa soğutur cidden.
artık cidden sıkmaya başladı. tamam, yazdıklarım arasında hukuka aykırı bir şey olsa anlayacağım da yok ki ! özene bezene yazıyorsun sonra bu gereksiz ve saçma uyarı entryn yerine görünüyor.
sözlük moderasyonunun bir el atması gereken hata açıklaması. gözünüzü seveyim biraz ilgilenin şu sözlükle.
artık iyice söylendirmeye başlamış saçma sözlük hatası. küfürsüz, tahriksiz bir şeyler yazıyorsun ve entrynin yerinde bu saçma mesajı görüyorsun. biri lütfen ilgilensin şununla artık !
Zall düzelt şu bug'u aslanım.
ortaya çıkması format ve saygıya değer vererek yazanları haklı olarak sinirlendiren anlamsız mesaj. biraz sözlükle ilgilense biri artık, ne dersiniz ?
yazılan entrynin üstüne binen reklam, internal server error hataları ile birlikte devam edip hala el atılmayan hata.
içeriğini sikeyim. hala mı bu aptalca reklam tuzağını yapıyorsunuz? bu saçmalıklar yüzünden uludağ sözlükte yazar kalmadı.