bugün

görsel
Çok güzel bir dizidir, umarım devam eder.
Bir bölümde izleyiciyi en az on beş ters köşe yapan, vay amk nası yazıyorlar bu senaryoyu diye insanı derin düşüncelere sürükleyen, mafyanın içinde polis, polisin içinde mafya olan, kardeşin kardeşe kırdırıldığı benimde merakla takip ettiğim dizidir.
Ben senarist plsam herkes öldürürdüm amk. Quentin tarantino gibi .
kardeşlerin ve iyi olanların artık ölmemesi gereken dizidir. mutlu sonla bitmeli bence.
bitecek olması kötü.

alışmıştık. oyuncular falan rollere yakışıyordu.

bir tek çetin Tekindor rolüne gitmemişti.
37. Bölümün 1. Fragmanı için konuşuyorum;

Bir başkasının "anne" diyişi hiç gözümü doldurmamıştı. Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin.
"Yaav bu the departed dan uyarlama özgun olun biraz offf" diyen lale arkadaslar cok kasmayin o yere goye sigdiramadiginiz the departed da cin yapimi kirli isler filminden uyarlama. Yetti bu artizliyiniz.

Tanim: show tv dizisi.

Zaten yaz geliyor envai cesit ask dizisi cikacak tvyi acmaya korkacaz bari biraz daha surseydisu guzel dizi. Kardes sevgisini gorseydik ailenin onemini gorseydik. Yeter mideniz bulanmadi mi sizin bu ask dizilerinden? Benim fazlasiyla bulandida cunku.
izlediğim tek diziydi ama bitiyor. Oyuncular çoktan başka dizilerle anlaşmış bile.
O nasıl bir sahneydi be ?
Evdeki herkes aynı anda sigara yaktı.
O son sahne neydi bee
görsel
Günlük hayatta başımıza bir şey geldiğinde çabuk kabullenemeyiz. Sürekli söyleniriz . Bu dizi buna tepki olarak yapıldı şüphesiz. Yav Celal baba dediğimiz mafyanın o kadar Zaman yanında olduğu adamı polis çıkıyor, kızı onun annesini öldürdüğünü öğreniyor, kızı ölüyor, adam direk kabulleniyor. Ne şaşırma ne bir şey. Sayıklamıyor bile. Mert'in sarpı bileceğine de hiç ihtimal vermiyor. Ya o kadar yanyanalar. insan Bi korkar. Bu Nasıl soğukkanlılık. Yok bu çetin tekindorluk rol değildi. Senaristlere selam.
o değil de barış karakteri ile ters köşe yaparlar mı diye merak ettiğim dizi...
guzel baslangic ve guzel bitiş yapacak olan dizi ...yerli diziler yersiz uzun .....
Ah be Aras sen ne oyuncusun yaa. Izleyib izleyib agliyorum o sahneleri. Yada ben aglamaya bahane ariyorum manyak da ola bilirim bilmiyorum ama tek bildigim sey adamin oynadigi karakteri yasiyor olmasi. O duyguyu aktara bilmenin baska yolu yok.
2-3 bölüm sonra sonra büyük final yapacak 2017 yılının en kaliteli yapımı.

ulan amk un arka sokaklar sicmasinin bile 10 sene sürdüğü dizi sektöründe yazık oluyor bu diziye...
Bir bölümünü dahi izlemedim pişman değilim. Ne de olsa türk yapımı ve çağatay var. izlenmeye değmez amk. Bi de içerde misin esprisi yapanları sikesim geliyor.
Bir kaç bölüm sonra final yapıcak olan dizidir. Başrolde Çağatay Ulusoy un oldugu ve pazartesi akşamları show tv kanalında yayınlanmaktadır.
sarp ı gönderir sandım mert i gönderdi. şaşırttı...
kvp dışında son 10 yılda izlediğim
en iyi senaryo
en iyi müzik
en iyi oyunculuk vs..

eleştirenler gitsin (bkz: akasya Durağı) veya (bkz: selena) izlesin.
bu zekayla ancak o diziler izlenir.
alyanak,mert ve sarp resmen kebapciyla tassak geçiyor.
puhahaa.
Bu bölümü gerçekten sağlam olan dizi. Çok beğendim. Karşılıklı satranç tahtası gibi oyun oynadılar birbirlerine.
normalde bölüm başına 1 tane ters köşe olurken bu bölüm dakka başına ters köşe koymuşlar. beynim ağrıdı amk.
olm noluyo? birazdan celal hariç herkes celal in arkasından iş çevirmiş, celal e ihanet etmiş derlerse şaşırmam... yani celal bile kendine ihanet etmiş olabilir o derece...
Celal'in umut'u nasıl kaçırdığı merak konusu olan dizi.