bugün

son günlerde sıkça yaptığım şey.

açıkçası olası ereksiyonlarda çevreye malzeme verme gibi bir risk dışında bir sıkıntısını görmedim. gayet rahat ve ferah.

zaten olası bir ereksiyon yaşamanız için, sevişme potansiyelinizin olduğu bir kadınla buluşmanız gerekiyor. yani bu sizin için uzak bir ihtimal. rahat rahat giyebilirsiniz.

erekteyken yaşanılan adrenalinden vazgeçemediğim için bu eylemimi sürdüreceğim sanırım. seviyorum kimse görmemeli adrenalinini.

geberin.
(bkz: entry nick ilişkisi)
ne zaman giysem sanki arkadan biri gelip pantolonu aşağı indirecek gibi bir his doğuyor içime, genelde don indirme şakası çocukluğumuzda olurdu.

tehlikeli işler bunlar gerek yok. bir külot giy gitsin mk.

birde şey aklıma geliyor diyelim kaza yaptık göte demir girdi (baldıra felan) hastaneye acile götürdüler hani makasla direkt pantolonu kesiyorlarya genelde o ortam biraz kalabalık olur (ilk müdahale) doktor hızını alamadı makası fazla kaçırdı dal daşşak ortadasın. bilmiyorum benmi çok ince düşünüyorum.
iç çamaşırı giymeyen adama verilen tavsiye 'külot giy gitsin' olmamalı,olum yapmayın lan harcamayın yiğitleri,külot mu kaldı? oldu olacak yün don da giysin
Yurdumun bamya erkeği için sorun olmayacaktır.*
akıllara mehmet ali erbil'i getirir.
düşük bel düşmanlığını yaşatır.
cukunuzu fermuara sikistirirsiniz, sahsen ben 10'lu yaslarimda oyle ogrenmistim ic camasiri giymem gerektigini, zafiyat yok merak etmeyin kizlar.
Bu adam moskova metrosunda ne kadar rahat duruyor,nedenini sormuşlar iç çamaşırı giymem demiş.
görsel
Eril kişinin teşhirci olması muhtemel olan eylem. Lakin normal şartlarda Penis ebatının baya baya vasatın da altında olması durumunda giyilebilir.

Kaldı ki biz kumaş pantolon bile giyemiyor ve neredeyse boxer üstüne boxer giymek zorunda kalıyorken...
daha önce fermuara kıstırma tecrübesi yaşamamış, o dehşet anında rüzgarın şarkısını ve bulutların dansını görmemiş insan beyanı. düşman başına.
yaz aylarında (mecburen) yaptığım eylem. alttan böyle bi esintiler efil efil oh mis.**
efil keten pantolonla kombinlendiğinde çok rahat olan eylem. püfür püfür valla herkese tavsiye ederim. daracık skinny kotlarla falan olacak iş değil yalnız.
bacak aranızı kesmiyo mu olum dediğim eylem ?
para verseniz yapmayacağım saçmalık. kendimi çıplak gibi hissederim.
sonra "vay efendim bizim ufaklık kafasını kıyma makinesine kaptırdı" demenize sebep olacak çılgınlıktır.

yahu benim "yaz geliyor, içliğe nasıl veda ederim" diye yüreğim parçalanıyor,

adamlar affedersiniz...

tövbe bundan sonrasına dilim varmaz.
sürekli ereksiyon halinde gezme sebebidir. ayrıca penis büyütme metodu.
Orası burası belli olur kızlar bakar. Rahattır ama her pantolonla giyilmez. Kızlar hep giyiyor zaten problem yok.
Tayland'da yasaktır.
pişik yapabilir. evet.
Sucuk kopabilir. Evet.
Genital bölgelerde rahatsızlık yaratmasının yanı sıra ciddi sorunlara da yol açabilir.
Yıllardır sürdürdüğüm eylem. Sayısız faydası vardır.

-Pişik derdi yok. Asıl külotla baksırla pişik oluyor.
-Araya kaçma derdi yok.
-Sıkışma kaşınma derdi yok.
-Terleme kokma derdi yok. Geniş ferah bir alanda özgürce sallanıyor.
-Hatun sakso için pantolonu indirince lap diye önüne çıkıyor, heyecan yaratıyor.

Kısacası herkes artık bu alışkanlığı kazanıp seviye atlamalıdır.

#taşaklaraözgürlük
Efil Efil bir his. Ama yılların alışkanlıkları kolay terkedilmiyor, kendini çıplak hissedersin.