bugün

iç sesinizin genel ruh halidir.

"hmm kesin öyledir, he amk umurundaydı sanki, çok da umrumda, bu ne ya bunu mu çekeceğim bi de, ya bi git allah 'in geri zekalısı" benimki böyle.

ilk önce feminist camiasından özür dilerim böyle eril bir küfür kullandığım için arkadaşlar sizden de özür dilerim ama cidden bu iç sesim beni rahat bırakmıyor.
Allahın gerizekalısı
Bu kendini ne sanıyor
Yaw he he
Çenen kırılsa keşke

Offf çok mu bakıyorum acaba
Götü kalkarmı acaba
Ama napim çok tatlı
Allahım sana geliyorum.
içinden korkmayı bırak ve mutlu olmaya çalış. Kendi başına tatile çıktığın için pişman olsan bile tecrübe etmiş olursun, belki de çok güzel geçer bilemezsin ki. Ya başına bi şey gelirse, yok ya gelmez gelmez ya gitmesem mi acaba. Pilavdan dönenen kaşığı kırılsın gideceğim. Of ben napıcam ya çok sıkılırsam. Fotoğrafımı kim çekicek. Neyse foto çekilmem sadece deniz kum güneş kitap falan. Of nasıl geçecek acaba ya.

Gibi sonsuza kadar devam edecek tutarsız bir konuşma halinde.
Tembel bir ruh hali içerisindedir.

"Yat olm saat daha 14:00"
"Adana merkez patlıyor herkez" (asla s değil)
"Dırım dırım, lanat olsun bu hayat, lanat olsun bu sevgim"
"Abu çi çi" şarkılarını çok sık söyler iç sesim.

He bi de, bu en güzeli, "ben yakup, ya onlar kimdi" der. Bunu huzursuz, yabancı ve kalabalık hissettiğimde çok tekrarlar.

iç sesim de benim gibi fazlasıyla ayarsızdır aslında. Ama sonunda "aman be, boş ver" der ve konu kapanır.
Hiç beklemediğim anda naber der bende şaşkın bir şekilde iyiyim der ve sohbet öyle başlar.
birçoğunun karamsar olduğunun gözlemlendiği hallerdir. lan bende bir anormallik var vallahi. birçok şey istediğim gibi gitmiyor "takma olm kafana neler gördük geçirdik her şeyi atlattık bal porsuğu gibiyiz nıhahahaha" diyor. yorgunlukta var tatlı tatlı ama hala "kalk lan in sahile koş floryaya kadar" diyor. yalnızlık çekerken "ne üzülüyorsun lan elini sallasan ellisi" diyor. mutlu iken ise "ne gülüyorsun olm az sonra gelir bir şey" diyor. hep mi tersine bu iç sesim anlamadım bir türlü *
Bulunduğun yerdeki tüm bağlarını kopar insanlarla temasın en az olduğu yere git diyor iç sesim.
iç ses!
Bu bahsi kapat! (bkz: Ah’lar Ağacı)
Kendi halinde uygun fiyata dublaj işlerine bakıyor.
Çok sakin.
Sorguluyor.
Benimle tümleşik.
Benden fazla konuşuyor.
egoist ve umursamaz iç sesim. Neler yapmam gerektiğinin farkındayım ama içimdeki ses her şey çok güzel olacak az dur diyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar