elbette dıştır.
iç güzelliği iddia edenler bi daha ki sefere iç güzelliğini getirsin.
meme güzelliğidir diye cevap verilir buna.
içli kete diyerek noktayı koyduğum sorunsal.
ilk hoşlanmalar ilk bakışmalar dış güzellikten geçer iç güzellikle sonradan ilgilenilir.
iç güzelliğin önemli olması için ilk önce dış güzellik ile etkilemek lazımdır. bu durumda her ikisi.
ikisi birlikte olmalı. Güzel olup içi fesat olması kötü.
ikisinden de eşit miktarda olursa tadından yenmez.çunku parça parça olunca ikiside bir şey ifade etmez ama ikisininde aynı kişide olduğunu düşünürsek harika bir insanoğlu çıkar ortaya.
ortaya karışık.
ilişkileri baz alacak olursak; iç güzellik olmazsa o ilişki yürümez. dış güzellikle bir yere kadar...
bu dönemde ne iç güzelliğinden bahsediyoruz ki artıkın millet dış güzelliğinde dışına bakarak karar veriyor örneğin ferrarisi olan bir erkeğin dış güzelliğine bile bakmazlar çevresinin güzelliğine bakarlar ah ula nerde insanlığın ve sevginin hakim olduğu dönemler.
önemli olan tabi iç güzellik fakat dış görünüşünü beğenmediğimiz kimsenin nasıl biri olduğu umurumuzda dahi olmuyor.
Basitçe olayı kendi çapımda açıklamam gerekirse.
Dışarıdan birisi için dış güzellik. Ve tanımadığımız herkes bizim için dışarıdan birisi olduğu için ilk düşünce dış görünüşe göre oluşur.
Ardından tanıdıkça iç güzellik devreye girecektir.
Yani her zaman dendiği gibi dış güzelliği beğenilmeyen birisinin iç güzelliği de maalesef umursanmıyor.
tabii ki dış güzellik. dışı güzel olmayanın içini kim ne yapsın?
dış güzellik göze hitap eder ve geçicidir ama iç güzellik ruha hitap eder sen onu ne zaman tanıdıysan hangi yaştaysanız o güzellik o yaşta kalır ve hiç yaşlanmaz.
Dünya dışarıdan mavi gözükür , içi karanlıktır.
%60 iç güzellik
%40 dış güzellik
içi güzel olmayanın dışı güzel olmaz./ büyük sözü.
% 50 %50 dir bence.. önce dış güzelliğine bakarsın, seni çeker, sonra iç güzelliği seni etkiler.. sonrası devam eder yada biter.. bu böyledir bence
iç güzellik önemlidir ama bir o kadar da dış güzellikte önemlidir. Sonuç olarak ruhlar aleminde yaşamiyoruz. fizik güzelliği olacak!
cevabı ses güzelliği olan sorunsaldır.
beyler istediğiniz kadar yakışıklı ve iyi kalpli olun, sesiniz kötü olduğu müddetçe asla bir kadını kendinize aşık edemeyeceksiniz üzgünüm. mümkün mertebe sözlü iletişime geçmemeye çalışıp, kendinizi cinsellikte geliştirin.
güzel sesli beyler, siz ise her şeyi bırakıp kültürlü olmaya bakın. güzel sesli ve entelektüel adamlar her daim kadınları cezbeder, yakın çevremden dahi böyle bir adama tav olacak en az yedi kız biliyorum. lafımı dinlerseniz sırtınız yere gelmez, öptüm. *
dış güzelliğin yoksa götünü de yırtsan hiçbir kız sana aşık olmaz.

geçin amk paraymış , kültürmüş , eğitimmiş , diksiyonmuş , entelektüellikmiş , ses güzelliğiymiş alayı hikaye.

şimdi kıvanç'ın sesi sünger bob , zekası patrick ayarında olsun , ilk okul terk olsun yine de ülkenin 3 te 1 i gözü kapalı verir amk.kimi kandırıyorsunuz ey kadınlar ?
dis guzellik ilk basta onemli olsa da asik olmak icin ic guzellik karakter cok daha onemlidir. ilk basta herkes dis gorunusten etkilenir.
iç dış paket bence.
2 saate kadar da ücretsiz otopark.
dışı güzel olandan şikayet edeni çok gördümde, içi güzel olanın dış görünüşünden şikayet edeni görmedim.
Güzellik her türlü güzeldir. Güzel bakan göze herşey güzeldir.
bu konu genelinde içler dışlar çarpımı diyorum..
bence buradan yürüyelim arkadaşlar mevzuya yeni bir teori yeni bir bilemediniz ampirik bağıntı koymuş oluruz..
bu kısır bağıntıdan da kurtulmuş oluruz..

içler dışlar çarpımı güzel olan bayan diyorum ve başlatıyorum..

Hayırlara vesile olur inşaallah.