bugün

istanbul güngören'de konumlanmış, sanırsam yabancı dil ağırlıklı olarak eğitim veren lise.*
yasanmıslıklardan:

hayatımın en enteresan üç yılını hibe ettiğim boşa harcadığımı cok sonraları farkettiğim, hala paçamı kurtaramadığım psikopatalojik sorunları olan arkadaşlar edindiğim eğitim yuvası kisvesi adı altında şefkatperver öğretmenleriyle semtimizin en popüler dövüş kulübü.

alıntıdır.
Çok kötü bi lisedir ama ayndı zamanda en iyi lisedir.
istanbul'un orta yerinde olmasına rağmen sanki terk edilmiş bir kasabanın yıkık dökük bir okulu gibi gözükür.
90 lı yılların başında önünde devamlı kavga çıkan lise. bizim liseyi basmaya geldikleri falan söylenirdi o zamanlar. ama ben hiç görmedim.
benim mezun olduğum lisem bu aralar anadolu olacak söylentileri falan var ama bilmiyorum akıbetini...
o lise bitirdiğinizde yıllar sonra aklınızda kalacak tek şey müzik öğretmeni ahmet kayadır.
açıklama yapayımda yanlış anlaşılma olmasın; ahmet kaya sadece isim benzerliğidir. zaten isimden çok ahmet hocanın hal, hareket ve tavırları aklınızda kalır. özünde iyidir ama çok enteresan bir kişiliği vardır.
Şu an da okuduğum lise. " Hayatta gitmem . " deyip de Sbs sınavını kazanamayanların mecburen gittiği, Güngören'deki en iyi düz lise.