Belsa plaza' nın yanında bulunur.
Ne hikmetse sınırları içindeki hanelerde sürekli su, elektrik ya da internet kesintisi yaşanan belediye. Sarjinizin tam dolu olması gereken bir günde , düşük şarjla uyanarak dumur olmanıza sebep olabilen belediyedir.
--spoiler--
Elektrik bulamıyorlarsa pişmaniye yesinler
--spoiler--
simit tezgahlarını aylık 4 bin liraya kiraya veren belediye.

http://www.posta.com.tr/b...t&utm_campaign=gundem
Özellikle bisiklet hizmetinden memnun kaldığım bir belediye, bisikletlerin bakımı daha sık yapılsa ve 3 bisikletten 2 si bozuk olmasa memnuniyet seviyem çok daha iyi olabilirdi.
halka cok iyi hizmetler sunan bir belediye. izmit belediyesinin yagli boya kursuna gidiyorum. yagli boya icin bile 5 tane kurs varmış. toplamda 100'un üzerinde kurs vardir diye tahmin ediyorum. sayin başkana ve belediye calisanlarina cok tesekkurler.
bazi şeylerin siyasetle alakasi yoktur.

ve bazen göte göt demek elzemdir.

--spoiler--

izmit Belediyesi “Kadının Gücü” temasıyla Sanat Fest etkinliği düzenledi. 4 gün süren ve bugün sonra erecek festival kapsamında sergi, söyleşi ve konserler düzenlendi. Buraya kadar sorun yok. Ancak izmit Belediyesi’nin davetlileri arasında tepki çeken bir isim vardı: DJ Kardelen Başak. Festivalin üçüncü gününde konser sahnesi Başak’a verildi.

Başak, bir dönem tepki çeken sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmişti. 6-7 Ekim 2014’te PKK kışkırtmasıyla çıkan olaylarda ateşe verilen Atatürk heykeli fotoğrafını paylaşıp “Ya Atatürk çok komik yanmıyor mu” diye gülücükler atan mesajlar paylaşmıştı. Onunla da kalmadı 2015’te TSK’nın sınır ötesine düzenlediği kapsamlı harekat sırasında “Kürdistan’a canlı kalkan olmayı” önermişti. Operasyonu yapanlar için de “vampirler” demişti. Kardelen Başak’ın bir belediye etkinliğinde sahneye çıkarılması sosyal medyada da tepki çekti.

--spoiler--

görsel

görsel

görsel

görsel
görsel
Fatma kaplan adlı, erdemli, çalışkan, uygar, canavar gibi bir kadın belediye başkanı tarafından yönetilen belediye.
Sefa sirmen' den beridir, izmit hiç bu kadar uygar, sosyal bir kimliğe bürünmemişti.
izmit' in merkel' idir.
Dünyayı kadınlar yönetsin, evet!
halka cok iyi hizmetler sunan bir belediye. izmit belediyesinin yagli boya kursuna gidiyorum. yagli boya icin bile 5 tane kurs varmış. toplamda 100'un üzerinde kurs vardir diye tahmin ediyorum. sayin başkana ve belediye calisanlarina cok tesekkurler.

geçen gün bir parkta bir tabela gördüm. izmit'in çocuğu yere çöp atmaz boolumm yazıyordu. Çevreyi koruduğu için Fatma Hanım'ı tebrik ederim.

Fatma Hanım şu sokak köpeği sorununu da çözerse bir sonraki seçimde oyum yine ona.