bugün

8 senedir izmir'de yaşıyor olmama rağmen henüz bir adetiyle bile tanışmadığım kızdır. 5 dakika içinde bir izmirli kız bul ve sana bir milyon tl verelim deseler herhalde yarışmayı kaybederim. amına koduğumun şehrinde herkes erzurumlu. yine de izmir'i aşırı seviyorum.
çoğu güzeldir. evet gerçekten güzel, çekici olanları var.
modern kızdır. kültürlü ve bilgili.
bazıları ilgi orospusudur.
artık tüm türkiye izmirli kızları kaşar gözüyle bakıyor. böyle bişey yok. kızlarımız güzel diye kaşar oldukları anlamına mı geliyor? burda veren kızlar aslen nereli olduklarını bi sorun, izmir dışında her memleket ortaya çıkacağı kesindir.
sanılanın aksine güzel olmayan kızlardır.

zeki ama çalışmıyor derler ya öğretmenler işte tam da onun tam tersi gibi güzel değiller fakat bakımlılar.
Bakımlı kızdır. Fiziğine dikkat eder, yazılılara çok çalışır. Dinden hep düşük alır.
Statüleri karakterleriyle zıt olan kızlardır. Karşıyaka kızları buna dahil değildir.
Güzel, Zeki, sıcakkanlı, saat ya da adres sormak için yaklaştığınızda kaşlarını çatarak bakmayan kızdır.
güzel olduğu kadar da ukala olan kızdır.
laik çağdaş ve aydın kızdır modern kızdır. modern bir birey olmanın vermiş olduğu özgürlükle istediğini yapar siz yobazlara da bok yemek düşer.

istersem tayt giyerim istersem sevişirim. size ne ulan.
karslı ama doğma büyüme izmirli bi kiz vardi 15 dk konuşup 1 saat sevişmiştik sonrada bidaha gormedim.
Yoktur. izmirli kadın vardır.
amını yedirmek isteyen kızlardır efenim.

görsel

bu güne kadar "lan çok hakaret ediyorsunuz, ayıp beyler, yapmayın, etmeyin" dedim. ama bu kız bana mesaj attı, "em beni fesat, göm bana fesat" temalı yazılar yazıyor. ilginç. ayrıca 16 yaşında, sübyancı diye adımız çıkacak...
Bacakları yalanası kızlardır.
Güzel ama ...
Orospu olur derler ama genellemeye karşıyım efenim.
göğüslerine dövme yaptırdıklarını söylememeliler zira insan merak edip görmek istiyor.
Sex makinasıdır. Heyecan verir.
umrumda olmayan topluluk. gidin sözlük ergenlerini tahrik edin kezboşlar..
sözlüğümüzde öyle bir lekelenmiş kızdır ki sözlük yazarlarına algı yönetimi yapılmıştır.
bu masum sözlük yazarları ilerde masum bir izmirli kıza sırf bu sebepten ötürü aşık ol(a)mayabilir.
(bkz: ben) daha izmire gelmemiş, hiç görmemiş insanların izmirliler hakkında saçma sapan atıp tutmalarına dicek bi kelime bulamıyorum. özellikle kızları hakkında. not: izmirli olmaktan gurur duyuyorum evet.
Güzeldir, bakımlıdır. Bu sebepten ötürü o.çocuklarının diline düşmüştür. izmirli kız rakıdır, bir adabı vardır, derdin, aşk acısının en güzelini onda yaşarsın. izmirli kız cana yakındır, sosyaldir, romantiktir, anlayışlıdır.
–akıllı, zeki olur.
–çevresi geniştir.
–her türlü muhabbete girerler.
–rahat olurlar.
yardımsever kızlardır. sevişmek isteyen erkeğin halinden anlıyorlar ve yardımcı oluyorlar.

hiç geri çevireni görmedim. teşekkürler izmirli kızlar, cansınız.