bugün

kız: ay babiş ben hamileyim biliyo musan? ama kimden olduğunu hatırlayamıyorum yaa...
baba: hayırlı olsun kızışkom ne kadar güzel bir haber ihihihi.
K: sence hangi sevgilim daha iyi baba. Ahmet mi berk mi deniz mi?

B: hepsi de iyi çocuklar kızım.
Gece gündüz +18 hikâye sitelerinde geziyorsunuz galiba gençler. Elinizdeki silahı usulca pantolonunuza sokun.
bıkmadınız izmirli kız boku yemekten. iç anadoludaki namuslu dediğiniz kızları da gördük.
Kız: baba, ben hamileyim.
Baba:Çok sevindim canım kızım,peki şanslı baba kim.
Kız: Bilmiyorum ya,biliyorsun 6 kişi ile birden çıkıyorum,herhangi biri olabilir.
Baba: boşver kızım ya, zaten babayı ne yapacak.aslan gibi dedesi var, sahip çıkar.
Kız: ayy canım babişim benim ihihihi.
Namus için kendi kızını öldürürken karısını bir travestiyle aldatan bir babayla, türbanını takıp parkta sevgilisiyle yiyişen kızının diyaloglarından daha ahlaklı, daha samimi, daha dürüst olan diyaloglardır.
Baba ben akşam arkadaşlarla dışarıya çıkıcam şunlar şunlar olucak merak etme.

Tamam kızım sen yine de çok geç kalma.

(Kıskançlığı bırakın artık yobazlar ağlayın kudurun.)
görsel
%37 dahilmi.?
Hunlarca güldüğüm başlık.
Yobaz baba-kız diyalogsuzluğundan eftaldir.

Kaldı ki izmirli baba kız diyalogları da yobaz, gerici zihniyetin hayal ürününden başka bir şey değildir.
Abartı vol yan sekiz. Yok öyle bir şey aslında burada. Neyse.
- Neredeydin kızım ?
+ burcularda ders çalışıyordum babacım.
+ ama taytım onlarda kalmış
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
(bkz: sapık yazarların sapık fantezileri)
Kız- babişkom naber ne konuşuyosun bu adamla?
Baba- Sapık mıdır nedir bim kamyoncusuymuş benim üstümden kamyon gibi geçsene diyor.
Kız- Amaaan baba bu yobazların hepsi böyle beyinlerinin yerinde pipi var seks var.
Baba- Haklısın kızım sana bana namus kumkumalığı yaparlar kendileri çocukları kucaklarında hoplatırlar, erkek çocuklarına tecavüz ederler, kuma getirip yengelerine falan sarkarlar, aile içinde birbirlerini öldürürler ama görsen baksan hepsi kuran'a uygun yaşarlar.
Kız: Kapa baba kapa kendine tır şöförü bulsun bi tane; ne iki yüzlü mahlukatlar bunlar böyle.
kisi isi kendinden bilirmis. ensest ibneler kendi fantezilerinizi bir yere yikmaya calisiyorsunuz.
K:baba izmirin kurtuluşunu anlatsana?
B:tabi kızım ve başlar anlatmaya.
Kız: baba Uludağ sözlük'te neden bu kadar Çomar var?
Baba: anaları doğurup doğurup salıyorlar o yüzden.
0:00 3:01
olum beynim yandı lan. flaş tv senaryoları gibi.
doğru söyleyin
küçükken topu-nuz kaçkez inşaata kaçtı?

sizin bir aileniz yokmu?
böyle zihniyetle kızkardeşinizin
yüzüne bakabiliyormusunuz.
Beyinler yine pırıl pırıl. 2 hafta önce pelinsulara gidecekmiş. Bunu düşünüp yazan yazar, geçmiş ve geleceği birbirine harmanlayıp yaşıyor sanırım.

Bir de doğal seleksiyon falan diyorlar. Neden bunun gibi insanlarda bir işe yaramıyor bu doğal seleksiyon?!
izmirlileri hiç tanımamış birinin yazdığı belli. Kızları istedikleri kıyafetleri giyip , özgürce gezebiliyor diye her haltı yiyor sanıyorsunuz değil mi ? izmir ' in kızını 1000 erkeğin içine sok yine de oradan aynı şekilde çıkar. Gördüğü her erkeğin kucağına atlayan kadınları siz şehrinizden tanıyorsunuz demek ki.
açık seçik diyaloglardır.

izmirli kız : off babişko yine hamileyim ya.
izmirli baba : aa öyle mi canım ne güzel. acaba bu sefer berkacan dan mı utkucan dan mı bebek.
izmirli kız : off hatırlamıyrum ya babiş o gece yanımda beş erkek vardı dur whatsapp grubuna yazıp sorayım hatta bir de story atayım instagrama bu bebek kimin hamileyim diye. yarı çıplak atayım ama yoksa çok fazla görüntülenmez.
izmirli baba: atbi kızın çocuğu sahiplenen çıkmazsa biz bakarız ya da aldırtırız rahat ol herşey senin cinsel hayatın için canım.
izmirli kız: ihihih sağol babiş.

bu tarz diyaloglardır.
kız: baba uludağ sözlükte yazar oldum.
baba: çık kızım oradan orrrospu çocuğu dolu orası.