bugün

ben bu haberi yeni gördüm olayıdır. hakkında açılmış tek bir başlık ve girilmiş tek bir entry buldum o da arayanların bulacağı türden değildi yeni başlık açmak istedim.

ve gerçekten insan üzülüyor.
görsel
yahu şu insanlardaki tatlılığa masumluğa bir bak allasen. yani bayramda el öpmeye gittiğin zaman 10 dk fazla oturman için sürekli yeni ikramlarda bulunan adeta yalvaran tatlı ev sahipleri değil mi bunlar? vallahi haklarında hiçbir şey bilmesem sadece şu resim bile o kadar çok şey anlatıyor ki. ama daha fazlasını duymak isteyenler için söyleyelim dünyalar tatlısı bu iki insan dün intihar ettiler. çünkü kanser olmuşlardı ama bundan da öte büyüttükleri çocukları(!) kendilerini zerre kadar sevmiyor hatta ölmelerini istiyordu öyle ki son kez "hoşçakal" diye mesaj attıkları zaman. "yaşarken bir halta yaramadınız ölürken de ağzıma sıçmayın" diyecek kadar ... neyse. böyle bir varlığın ana babası olma bedbahtlığı yüzündendir aslında ölüm kararları ama yine de belki kadere belki hala o tezeğe sevgilerinden kansere suç bulmuşlar. bu kararı vermeden önce tüm mal varlıklarını hayır kurumlarına bırakmışlar ayrıca kaldıkları oteldeki çalışanlara da 2000 liralık bir bahşiş içeren mektup bulunmuş odalarında. bedenlerininde kadavra olarak kullanılmasını istemişselerde doğa kıskanmış olacak ki günlerce güzel bedenlerinin bulunmasına izin vermemiş, böylece kadavra olarak kullanılabilme süresi dolmuş. güvenlik kameralarındaki en son görüntüleri sahile doğru yani ölüme doğru el ele yürürken çekilmiş. bu kadar narin bir vedaya siz hiç tanık oldunuz mu? ah be amcam ah be teyzecim kaderinize mi küfredeyim yoksa size hiç yakışmayan o varlığa mı? kim bilir başka ne dertleriniz vardı yoksa bir insan bu kadar güzel gülümseyemez ki?

edit: bazı arkadaşlarımız olayın görünmeyen taraflarına istinaden bu insanların aslında sandığımız kadar tatlı ve iyi insanlar olmayabileceklerini yazmışlar. kardeşim elimizde bu insanların ölmeden önce bedenlerine kadar sahip oldukları her şeyi başka insanlara dağıtmaları nesnel bir gerçek olarak duruyor mu? işte biz bu nesnel gerçek yüzünden onları tanımamamıza rağmen sempati duyduk. peki siz hangi bilgiye dayanarak onlara ısınamadınız? evet çocuklarına miras bırakmamışlar peki neden bırakmadıklarını nereden biliyorsunuz? şahsen bence hiç tanımadığı otel görevlisine ölürken bahşiş bırakacak kadar düşünceli olan bir insan kendi çocuğuna mirasını bırakmıyorsa bu işte çok büyük bir gariplik vardır. ama bu garipliğin nedeni de çocukta aranmalıdır.
bu kadar kötülüğe, vefasızlığa dayanamamış iki naif insandır. bugün haberi okudum ve çok etkilendim. bu sıradan bi intihar değil. ölürken bile zarif davranabilmiş, başkalarını düşünmüş iki insanın kaybı. çok acı.
yemin ediyorum kahroldum lan.
çok üzüldüm.
yazık olmuş.
şimdi ucu bu kişilere değeceği için ne içimden, nede dışımdan o dürzüye sövemiyorum.
resmen içimde patladı mk .s
çok güzel bakıyorlar. gerçekten çok üzücü.
ya o değil de şu resmin sol alt kısmındaki adam recep bülbülses değil mi altıma sıçıcam be kardeşim ahahahahahhahahah.
ne kadarda sevimli tatlı insanlar oysa ne çok intihar eden var kansere karşı çaresizlikten umutsuzluğa sürüklüyor beni bu kadar acı dolu bir dünya. Ben bunu da görünce iyice duygu seline kapıldım gidiyorum nereye gidiyoruz? nererede bitecek bu zalim hayat?
Tamamen duygusal karar vermişler.
Derinden etkilemiştir beni.Bence bi insanla yaşamını birleştirmek kaadar dokunaklı bir olay.Hayat arkadaşınla veda etmek.Birbirilerini ardında bırakmadan.Değişik sebepler aradım ardında.Belki birbirlerini bırakmak istemediler.Bize böyle sevmeler,aşklar lazım.El ele bir ömürü bitirebilmek lazım.
Günümüzde bir arada olmayı kimsenin g.tu yemez iken birlikte intihar etmek takdire şayan.
oğullarının mesajı bir harikaydı ama ya.
ah be teyzem amcam. allah büyüktür duam odur ki allah intiharınızdan dolayı size merhamet ile muamele eder.

mekanlarınız cennet olsun. kıyamam size ben. Allahım sen hayırlı evlat güzel bir nesil nasip et. kulların çok acımasız.
Sarsıcı.
çocuğu doğduğuna pişman ettiler.