bugün

her daim merkezden uç beş derece dusuk isidaki urla dir. yolda yagmura yakalanirsiniz birde ekmek almaya gidene kadar sirilsiklam olursunuz.
Kesinlikle Buca. Bozkır arazisi ve Apaçileriyle bu konuda liderliği hiçbir yere bırakmaz bence.

Edit: Torbalı lan. Torbalı'yi unuttuk amk. Pardon buca. Senden boktanlar da varmış.
tepecik ve civarını bilmeden diğer ilçelere laf edilmemesi gerekir.
kiraz , urla , tire dir.
çarpık kentleşmenin anavatanı bayraklı'dır.
kesinlikle buca değildir. bucaya gelene kadar kınık, torbalı, ödemiş, kiraz gibi ilçeleri uzaktan da olsa görmek gerek. koca 9 eylül üniversitesi vardır boktan denilen buca'da. haliyle üniversite'nin potansiyeli sayesinde öğrencilere hitap eden eğlence mekanları, cafeler vs. yer almaktadır.
karşıyakadır. ne o öle kendini bi bok zannetmeler, 35.5 lar falan?
izmir'in en kötü olarak görülen ilçesidir. zannımca urla, aralarında ilk sırada gelir.
En kötüsünü bilmem ama en güzel ilÇesi küÇükyalıdır.
yaşadığım yer olan çesme dir. üç aylık yaz sezonu hariç, ilçede köpekler ve öğrenciler yaşamaktadır. belediyecilik adına hiç bir şey yoktur. en ufak bir yağmurda yollar göl olur. en önemlisi izmir e gitmek 15 liradır. elektrikler ikidebir kesilir, musluk suyuyla el bile yıkanmaz. hayattan soğudum be.
bayraklı. Ve çevresi.
En kötüsünü bilmem ama en abartılan semti kesinlikle karşıyakadır.

Sahile yakın 1-2 parsele modern binaları yerleştir,cafeleri koy ama semtin arka yakasını bok götürsün,gecekondudan geçilmesin.
şüphesiz kemalpaşa'dır.
siyasi açıdan bayındır'dır.
Karabaglardir nereye bagliysa artik torbali lokum kalir lokum.
bayındır diyesim geliyor.
izmir'in beydağ diye bir ilçesi varmış.
allah allah ilk defa duyuyorum.
kesin burasıdır kesin.
buca gayet kötü öğrenci olduğumdan biliyorum ama en kötü de değildir.
izmir in her hangi bir şeyine boktan diyen taş olur.