bugün

Gezmiş ve görmüştür, istanbuldan oraya gidildiyse hiçbir beklentiniz karşılanmaz hayalleriniz yıkılır.

izmir i tam 17gün boyunca gezen gören biri olarak; türkiye'nin en çok apaçi keko barzo çavo diye tabir ettiğimiz insan tipinin yaşadığı, kızları popi olma derdinde, 14 yaşında lise1e yeni başlamış kızlar orospu olma yolunda emin adımlarla ilerlerken benim sadece izlediğim ve üzüldüğüm cennet şehir, o güzel şehirde yaşayan insanlar bok ediyor orayı, ayrıca orada büyüyen yeni nesil kesinlikle Atatürkçülükten çok uzak.
izmirlilerin şu gereksiz biz türkiyeden ayrıyız siz eziksiniz biz boyoz yeriz çekirdeğe çiğdem deriz yılmaz özdil okuruz tripleri olmasa izmir gayette güzel ve yaşanılası bir yerdir hele ki çeşme adeta cennetin yeryüzüne yansımasıdır.
rte nin sağdan soldan veya yurtdışından izmir e yerleştirmek kaydıyla getirdiği kürt barzo keko çavo diye tabir edilen insanların amına koyduğu şehri sevmeme olayıdır. bu barzolara ekmek su vererek aklı sıra izmirde oylarını yükseltecek. gelecek seçimde izmiri akp alırsa şaşırmayın gençler.
izmirin sadece alsancak kordon ve sahil kısmını gezmemiş buca bayraklı gibi diğer şehirlere gidip iğrenç yapılaşmayı görmüş insandır.
akplidir. gitmedim ama antalyaya hayran olan biri olarak orayıda seveceğimi biliyorum. tabi istanbul gibi hayvan gibi göç almadıysa..
benimdir. hep güzel izmir bilmem ne izmir şöyle izmir övgülerini duyup gidersiniz ama gidince bir balon olduğunu görürsünüz. bence gayet vasat bir şehir. insanlarını da sevemedim maalesef. belki de bana öyle denk gelmiştir. evet ya bana öyle denk gelmiştir.
şakirt ya da pkklı diye suçlamak yanlış olsa da bir garip insandır. izmir her şeyiyle güzel bir şehir.
istanbul'dan izmir'e giden insandır.

vakti zamanında bunlardan birini kordon'a götürdüğümde bana "hani kordon'a gelmedik mi daha?" diyen geldiğimizi hatta gezdiğimizi duyunca "bu ne la bundan istanbul'da en az 10 tane var. buraya mı ölüp gidiyor millet kordon diye, izmir diye?" çıkışmıştır.

izmir'in fazla abartıldığını düşünen insan sayısı fazladır izmirlilerin sandığının aksine.
tamam, güzel şehir sıcak vs ama çok da abartılacak bi' yer değil.
kendini bir gay kulübe yazdirmali aksi takdirde can güvenligimiz malum.
her daim yanında taşıdığı küçük el çantasını daha çok sever.
henüz görmemiş insandır. yıllarca önyargı vardı bende izmire karşı hep uyuz olurdum. ama gidip görünce anladım ki o şehir türkiyenin belki de en güzel şehri. korunmuş mimarisi, insanları, imajıçok hoşuma gitti. zaten gavur denmesi de yanlış değildir o şehir türkiyeye ait değil daha çok bi avrupa şehridir.