bugün

izmire 5 sene önce gelmiş şakirt yazar mıçması.
(bkz: sen gelme ayı)
sözlükte sıçılan başlıkların kokusuyla karşılaştırıldığında parfüm gibi gelen kokudur.
buram buram yobaz kokmasından iyidir.
kimi gelir güzellikleri görür kimi gelir poku görür.
gelen sinek olursa pokun içinde elbet ölür.
ahmet piriştina'nın büyük kanal projesi ile ortadan kalkmıştır.
göç alma oranıyla doğru orantılıdır.
izmir il sınırlarını belirleyen pok kokusu bile güzel dedirten detay.
istanbul'daki leş arap kokusuna alışmış insanların izmir kokusuna serzenişte bulunmaları da enteresan..
Eskişehir de ki şeker fabrikası gibidir.
yasadigin sehir lagim kokuyor kardesim bu cok sagliksiz bir sey kendini bundan kurtar

izmirli comar; sus la amuakoduum aktrolu, izmirli olmak ayricaliktir, kiskaniyorsunuz, hiaaa ataturk super lan
Bugün de ayyuka çıkmıştır. Sanki sıçan izmirli degil de manisalidir.
Aksaray’da da aynısı vardır. Geçen sabah 5-6 civarı transit geçtim burnumun direği kırıldı. Buram buram bok kokusu.
Burhan özfatura döneminde zirve yapan, ahmet priştina döneminde büyük ölçüde çözülen sorun. Lakin bu ucu salınırsa yine başa gelmez demek değil tabii.
Özgürlüğün baharda aldığı halin kokusudur.
yeter artık parfüm sıkın şu şehre amk.
özgürlüğün kokusudur. boyoz o kokuyla iyi gider.
Sadece laiklik düşmanlarını rahatsız Eden çağdaş kokudur.
olsun kardeşim hiç önemli değil, özgürlük savaşçısı büyük demokrat selahattin demirtaş serbest kalsın da gerekirse bokun içinde de yatarız. dededen cehapeliyiz.
izmire geleli 5 yıl oldu, 5 yıldır temizleniyor diye reklamları var. elbet bir gün...
anap döneminde zirve yapmıştı. hatta o zamanlar denizin dibi bile görünmezdi bakınca. liseliler bilmez, ama ortamı gelince burada çılgınca anap över. neyse...
BAZI VAKIFLARDAN ÇIKAN BOK KOKUSUNU GÖRMEZDEN GELiP BOKTA SEÇiCiLiK YAPAN KiŞi BEYANI.
Izmir’e 2 defa gittim. Her ikisinde de o iğrenç lağım kokusu yüzünden kaçtım.
Belki ordaki oturanlar alışmıştır. Ama dışardan gıden biri o kokuya dayanamaz.
--spoiler--

ızmir’e 2 defa gittim. her ikisinde de o iğrenç lağım kokusu yüzünden kaçtım.
belki ordaki oturanlar alışmıştır. ama dışardan gıden biri o kokuya dayanamaz.

--spoiler--

hollanda da kanallara işeyenlerin zoruna gitmiş anlaşılan. yok öle bir koku. izmir i sevmiyorsanız kanınızda yunanlık arayın biraz.
izmir'deki lağım kokusunu eleştirenlere "Yunan dölü" diyen eğitilmez sol gericilerin islamcılardan farkı yok. Onlar da akpyi eleştiren herkese "Yunan dölü" diyor.

Ad homineminize sokayım aptal sürüsü! izmir benim vatanımın toprağı. Bunu eleştirince sevmiyor mu oluyoruz? PKK ve mülteci sevici tipe sırf CHP'den aday oldu diye oy verenler Hasan Tahsin şuuruyla hareket ettiklerini sanıyorlar ya, gerçekten utanç verici.

izmir'e defalarca gittim ve bu koku yüzünden fazla duramadım. Gerçekten mide bulandırıcı.
Evet kardeşim, ızmir leş gibi lağım kokuyor. Belediye yağmur yağmadığı için, yağmur kanallarinda kuruyan toprak vs kokuyor diyor. Kimi çiğli'de ki arıtma bozulmuş, o yüzden kokuyor diyor. Sonuçta kokuyor, belediye her zaman ki gibi uyuyor. Şu uyuşuk, sümsük chp belediyesini eleştirin biraz da iş yapsınlar. yoksa oylar cepte deyip yan gelip yatıyorlar.