bugün

izmir de gidillmesi tehlikeli olan yerlerdir. cok fazla olmamakla birlikte, bunlara ornek olarak bornova sokagi gosterilebilir.
kadifekale.
Bornova sokagidir. adamin poposundan kan alirlar valla.
açık ara kadifekaledir. her sokak başında 5 erli gruplar halindeki insanlar başınız öne eğik biçimde yürümenize sebep olur. hele bir de efendi görünümlü biriyseniz yandınız.
tenekeli mahalle.
tepecik, bornova sokağı, kadifekale, gürçeşme, mehtap mahallesi.
tek tek okumayın diye hepsini geçiyorum;

tenekeli, kuruçay, tepecik, çukur mahalle, gürçeşme, esentepe, mehtap, gültepe, dayko, çaldıran, ballıkuyu, kadifekale, ikiçeşmelik, agora, sıçanköy, gediz, murtake, hilal, çay mahalle, boğaziçi, ferahlı, basmane, kapılar, yenidoğan, zeytinlik.
Bornova sokagından tek basıma gece saat 11de gectım kımse donupte bakmadı necısın demedı nitekim ilgi alanlarına girmiyorum.bayansanız rahat gecersınız.
Boşverin tehlikeli yerleri, Konak, Karşıyaka, Kordon, Asansör, inciraltı, Yakamoz, imbat bunlardan konuşalım. Tehlikeli sokaklarda dolaşan kişinin kendisi tehlikelidir zaten.
Dokuz eylülde üniversite sınavına girdim.. karşıdaki kürt mahallesinde güpegündür 5-6 kişi türbanlı bir genç kızı dövüyordu ve 20 kişide onları izliyordu..
izmir'de yasiyorum, Kadifekale, Ballıkuyu açık ara farkla gidilmemesi gerekilen yerlerdir. Buca, Bornova, Bayraklı ve Konak'ın ara sokakları uyuşturucu kaynayan yerlerdir. Manavkuyu'da bir çocuk parkında uyuşturucu saklayan tipler vardır.
Yazdikca insanin aklina daha çok yer gelip editledigi basliktir.
Tepecik , kadifekale , cimentepe , ballikuyu , Kuruçeşme , ikicesmeslik , gurcesme ,murtake , gultepe , agora ,yaghaneler , esrefpasa , tenekeli ..
boğaziçi'dir.

giremezsin zaten, ben hiç girmedim giremem de zaten.
Balçova değildir. Bura çok iyi lan.
Bayraklı.
Sayılanlara ek olarak basmane' nin iç sokakları. Özellikle oteller sokağı.
asarlik bi tanidiginiz yoksa gitmeyin ugramayin.
tenekeli mahalle.
Menemenin asarlık, Eşrefpaşa değil ama tepesindeki Kadifekale
Çimentepe,
Toros levent tarafları.
Narlıdere de sakattı ama oranın kekeleri ıslah oldu azcık insana benzemeye biraz daha yaklaştılar.
menderestir. tarla başı tecavüzcüleri meşhurdur.
saat 22'den sonra kızlar ağasının olduğu pazar.
Geceyse eger mevlana mahallesi.orda bi bakkal vardi duruyor mu hala la o?
Alsancak. Bu arada cidden cehape döneminde ilim irfan akmış izmir'den. Bu listeye göre biz izmir'e giriş yapamıyoruz amm.
Buca ahmet Yesevi tarflari özellikle gece saatleri.
alsancakta bulunan bornova sokağıdır.
güncel Önemli Başlıklar