bugün

süper geçeceği artık kesinleşmiş zirvedir. organizasyon ekibi iyi *, mekan şahane, katılım yerinde, gün cumartesi, saatler uygun, isteyenler için gece sahil programı olacak... daha ne istenir.

(bkz: bu bir reklamdır)

ayrıca, geceye özel bir kampanya var mekanda. 3 gusta iç, 2 öde. toplam fiyatı ise 10 ytl.
kampanya sloganının başına "velev ki" getirilmesi gereken zirvedir. ayrıca, eğlenceden evvel kıvırma alıştırmaları şimdiden yapılmaktadır, içicilere duyrulur.

(bkz: recep kardeşini tanıdı)
klonluk konusunda hergün kendilerini aşan suuserlerının zirve mekanları konusunda da ne kadar klon olduklarını kanıtlayan zirvedir. ne oldu geçen hafta sardunya's ta yapılan ekşi zirvesinede mi özendiniz bre yazarcıklar?.. güldürdünüz ya şu stresli günümde beni, bravo valla!
bir terslik olmaması halinde katılacak olduğum zirvedir.
(bkz: moonlight sonata)
bir ihtimal katılacağım zirvedir.
izmir'de zirveye ilk defa gideceğimden dolayı kenarda kendi başıma şarap içerek etrafı seyretmekten korktuğum zirvedir.
izmir'de okuyo olmam sebebiyle katılmayı düşünebileceğim zirve. *
öncelikle... *
her yoğun katılımlı zirve gibi sayı açısından şüphe uyandıran, fakat kıbrıs şehitlerinde yankılanan çığırtkan sesi sanılacak kadar coşkun zengin kahkahaları atılırken bu şüphelere masada yer bırakmayacak zirvedir.

bir süpriz... aynı gece bir aksilik olmazsa gitarda stalker * ve neyde yazarneyazarneyazamaz sahne alabilir.
koşa koşa gelinecek zirve,biz bu işi beceririz zirvesi.
*
evelallah düşman çatlatacağımız zirvedir. gönül şiddetle gitmek ister. lakin sayın müdürler şu anlamlı günlerin edasına keşke kordonboyu bir barda yapılaydı aralara ne kaçıyoruz ucuz rockçılar gibi. arzu edilirse KSK den komple mekan ayarlanır.(sadece bir öneri)
şimdilik 38 kişilik katılım olacak görünen zirvedir. yani bi blues halayı yapalım desek ray charles'ın naçiz bedeninin yıkandığı alsancak camisi'ne kadar uzanacak demek. gök tengri işimizi kolay getire bari... *

bu arada... katılmak isteyenler olursa, kıbrıs şehitleri'ne yakın olan ışık kilisesi'nde, öğleden sonra, tarihi mekanın büyülü atmosferinde bir miktar şarap tadılabilir.
bir sonraki gün birliğime teslim olacağım için maalesef katılamayacağım zirvedir. ya kim ayarladı bunun tarihini, bana gıcığınız mı var arkadaşım..
iki vize arası dilek tutacağım zirve. tüm hafta sonuna sınav koyan zihniyeti de bu vesile ile öpmek istiyorum, en seslisinden.
izmirli olarak katilmamak olmaz diyerek katilmak istedigim zirvenin doruk noktasi olmasi gereken toplaşma.
katılacak olanlara iyi eğlenceler dilediğim "fırsat olsaydı da katılsaydım" diyerek iç geçirdiğim zirvedir. kardeşim, moonlight bu işi becerebilecek gibi durmaktadır...
az kalmış lan?! ayrıca 41 kişiyle anca kordon'da zirve yapılabilir diye düşünüyorum. oradan da devriye gezen polis amcalara selam ederiz. kolay değil tabi o kadar adamın sahile çıkması.
sardunyas ortamında, bahar havasında, imbat tadında, neşeli geçeceğe benzer zirve etkinliği. orada görüşürüz.
oldu olacak zirvedir, ha gayret.
çılgınlar gibi az kalmış. öyle böyle değil.
sardunya s çok hoş bir mekan teras katını merak ediyorum . dün bir bira yuvarladık moonlight sonata, ile fc barceleno, bayern munchen 'i parçaladı .messi futbolu ile hayran bıraktı.
katılımcı arkadaşlara (bkz: göztepe) formasının hediye edilmesini dilediğim zirvedir.
son dakka golü gibi an itibariyle katılmaya karar verdiğim zirvedir,olağandışı bir aksilik çıkmazsa tabii.
start verilmesine 5,5 saat kalmıştır.
uzaklardan katılımcılarına selamlarımı ilettiğim zirvedir.
pek bir az kalmış bir şey.
güncel Önemli Başlıklar