bugün

Gece duyduğum yağmur sesi.
Güzel kafalar.
Uzay boşluğunda süzülmek.
istediklerimin olması.
sevdiğim bir yere gidip gezmek.
Rahat bir nefes almak, oh mis gibi.

Bu durumda sürekli iyi hissediyorum.

Yüceler yücesi yaratıcıya sonsuz teşekkür ederim.
Ödevler bitmiş, diğer sıkıntılarım geçmiş, bir havuz kenarında elimde soğuk kahvem ve sigaram varsa kendimi iyi hissederim.

Yaza bunu yapıyorum inşallah. Böyle bir havuzlu ev bulup anamla kardeşimle gidip bi 10 gün tatil yapmak istiyorum. Ders dönemim bitmiş olacak, kardeşim dediğim insanlar rahatlamış olacak.

Belki köye gideriz. Dağlara bakıp bi çay içer, kart oynarız. işte o zaman “budur be olay. Çektiğim sıkıntılara değdi” derim.
Rabbim içimi biliyor içimden geçenler gerçekleşse beni fazlasıyla mutlu eder ve toparlar.
Para kazanmak.
1)yağmur sonrası toprak kokusu + omuzlarımdaki yükün hafiflemesi

2)17-18. yaşıma denk gelecek şekilde 1998-2012 arası herhangi bir tarihe dönmek
Artık hiç bir şey zira ben de o niyaz eden insan değilim. Her şey değişti ben de onlarla birlikte...
Ondan gelecek herhangi bir mesaj. Çok şey istiyorum sanırım.
Eski güzel günler.
O.

Bir üçüncü tekil.
yatılan yerden kalkmadan odanın ışığını kapatmak için ele bir sapan alınır ve lambaya nişan alınarak gerdirilmiş olan sapan lastiği bırakılır ve lamba kırılana kadar bu atış devam eder.
ezik manın entrylerini okumak yada ezik man ile yazışmak.
Su amina kodugumun bok cukuru ulkesinde benimle alakali olsun veya olmasin iyi bir seyler yasandigini veya gerceklestigini ogrenirsem beni iyi hissettirir.

Bu ulkenin vatandasi olmaktan, insanlarin aclik icerisinde gunu kurtarmaya calismasindan, cahillerin daha cok sozunun gecmesinden ve bu durumun herkesi etkilemesinden utaniyorum.
Güzel yüzlü ve iri diri memeleri olan pürüzsüz süd gibi beyaz tenli bir kızla doyasıya yiyişmek.
Putin'in gebermesi.
şu ekonomi çok eyi cilerin alayının göt olup bunu mecburen dile getirmeleri.
iki sevgilim olsa fena olmazdı.
Aşk ve devrim. Evet.
Aşk aşk aşk... Aşk dışında beni genelde pek bir şey iyi hissettirmiyor. Karşılıklı olmasına gerek yok olsa daha güzel ama olmasa da seviyoruz aşkı.
Aşk ve para. Mümkünse ikisi de aynı anda olsun ki iyi hissedebileyim.
güzel bir uyku .