bugün

Taş gibi vucutlarıyla,o renkli gözlerle,boyla posla endamla havalanmayan,götü kalkmayan italyan kardeşlerimiz,cenesinde kılı seyrek çıkınca ben erkek oldum deyip,siyahları cekip kendini mit tanrısı kadar yakışlı zanneden,gözleri şehla olup,diş fırcasından nasibini almamış türk erkek kardeşlerimize ders amacıyla açılmış bir başlıktır.
(bkz: bababa havalara nasılda geriniyo)
(bkz: alen delonum benim nasılda kasılıyo)
bi italyan erkeği gelsin bakalım karşıma kim kime giydiriyo görelim dediğim önermedir.
"bizlere giydirse giydirse prezervatif giydirirler" demek istiyorum.*
bu ne gavur merakı ? birisi fransızları över diğeri italyanları, bu ne iştir !
(bkz: italyan erkeklerinin aslında apache olması)
(bkz: alessandro del piero)
ulan ne farkımız var, adam topçu olmasaymış komyon şöfürü olacakmış..
insanları milletlerine göre iyi-kötü, yakışıklı-çirkin, romantik-öküz diye ayıran akılsızların önermesidir. her milletten iyi veya kötü insanlar çıkabilir. eğer italyan erkeklerinin hepsi denildiği gibi mükemmel olsa italya'da boşanma diye bir durum zaten olmazdı. aynı şekilde türk erkeklerinden de denildiği gibi öküzler çıkabilir ama mecnunlar, yunus emreler de bu ülkeden çıkmıştır. yani olay insanın ırkı değil kalbidir.
hiç güleceğim yoktu gittim gülecek aldım esprisine maruz kalma durumudur. one minute, one minute kim kime giydiriyor?
türk kızları gitsin rus kızları gelsin önermesine gücenen, canını sıkan hanım kızlarının savunma mekanizmalarının geliştirdiği başka bir önerme. bakıyorumda erkekler ayrı bi' gaza gelmiş, beni bir gör sonra konuş felan...sakin olun lan bi'.*
(bkz: dolce&gabbana)
(bkz: maldanadam sandım bir an)
italyan erkekleri türk erkeklerine giydirirse rus kızları türk kızlarına ne yapar orası bilinmez.
güncel Önemli Başlıklar