bildigin normal adammis lan bu. bizim bolumde var bi tane, erasmus'la gelmis. siradan bi herif. yolda gorsen dikkatini cekmez bile. hatta biraz hipster'lik bile var. normal adamdan da fena yani.

ama yine ne oluyor, kizlar paso gidip biseyler diyor adama, muhabbet etmeye calisiyor falan. herif sirf italyan oldugu icin cekiyor kizlari kendine. cekme anani baciyni skim cekme dedim gecen gun, anlamadi.
görsel
işte bu tür erkektir.
inek yalamış gibi saçları vardır. alayı jöle kafalıdır.
türk kızları tarafından fazla abartılan erkeklerdir. ayrıca büyük bir kısmı(%87.12) * abazadır.
italyan erkegi diye bir sey yoktur. italyan erkeginin giydigi kiyafetler vardir, fit bir vucut vardir.
kısa boyun yakıştığı tek erkektir. çok hoş yüz hatları vardır.
özgüven dolu tavırları ile kızları etkilerler.
televizyondan gördükleriyle düşündüğünü sananların matah bir şey sandığı erkek grubudur. türk erkekleri ne kadar kamilse onlar da o kadar kamildir. aynı şey, iskandinav veya rus kızları için de geçerlidir. türk kızları ne kadar kezbansa onlar da o kadar kezbandır.

medyanın gösterdikleriyle değil, kafamızla düşünelim.
(bkz: hay italyan erkeğinizi rus kızı siksin/#18648272)
Dün gece Londra'da bisikletle beni takip edip, sevgilim oldugunu söylememe ragmen iltifat üstüne iltifat yagdirip sonunda eve kadar cikan adam. Adi da Taylor'di. Hafif uzun saÇli ve mavi gözlü. Pesimi birakmayacakmismis. Birak lütfen falan diyorum ben, israrla geliyor. Ama sonunda birakti mecburen. Uykumdan uyandim.
sirf konustugu dilden dolayi dikkat ceken erkek. italyanca bizim kizlara seksi geliyor arkadas !
türk kadınına cazip gelen tek tarafı cesaretleridir. sadece italyan milleti değil ecnebilerin alayı cesur flört konusunda. konuşmaya başladığı ilk dakikan itibaren iltifat eder. sevgilisinden iltifat duymaya bile alışkın olmayan hatuna cazip gelmesin de kime gelsin. kültür de bir etkendir vesselam.
Rus kızlarına olan takıntımıza karşılık önümüze konulan italyan erkekleri. Buradan buyrun efem:

http://redhotrussia.com/r...n-schoolgirl-raped-italy/

hemen çemkirmeyin Ruslar da kızı suçlamışlar diye. Biri size tecavüz etse sonra da biz sizi suçlasak ne hissedersiniz?
türk erkeğinden çok da farklı olmayan erkek. hatta görünüşleri hep kürt gibi lan. böle kıllı mıllı.
sırf isimden kazanırlar yoksa bildiğin apaçi gibi giyinirler.
akıla direk fit siyah kıvırcık saçlı yeşil gözlü romantik erkeği getiren ama bir türk erkeğinden farkı olmayandır. işte bu tür yanılsamalar hep filmler yüzünden.
tahmin edilebilecek nedenlerden türk erkeğinin dubaili, mısırlı, iranlı hatunların* üzerinde bir etki bıraktığı malum. peki her türk erkeği kıvanç veya kenan imirzalıoğlu mu? cevap belli. ha işte tam bu noktada aynı olay italyan erkeği dolayısıyla türk kızının başına geliyor : )

ama rus hatunları öyle mi a dostlar; değil. gittim gördüm. değil işte; az bile anlatılıyor... off be sözlük.
Sünnetsiz yarağın tadına bakmak isteyen türk kızlarının aklına ilk gelen ırktır. Türk erkeklerine olan benzerlikleri dikkate alınırsa aslında türk kızlarının türk erkeklerini idealize ettiği sonucu ortaya çıkar.
biri bir laf söylemiş, abartılmış da abartılmış. arkadaşlar italyan erkeği yakışıklı değildir. çoğunlukla türk erkeğine benzer. sevişmeleri de böyledir. tavırları da.
Alacakaranlıkta aro diye italyan bi vampir vardi. Yakisiklimi karar veremedim ama çok sevimli. Bu adamı tabi ki michael sheen oynuyor.
çok yakışıklı ve karizmatik olur.
Cok tembel ve sorumsuzdurlar. Kibarliktan bir halt anlamazlar. Tam bir ana kuzusudurlar...

Yine ne varsa turk erkeginde var.
italyan kızı kadar çirkindir.
hepsi bir rocco siffredi değildir.
büyük ustan ivan bunin'in nobel'li eserinden italyan ve italya betimlemesi:
"Ve o sırada San-Franciscolu Beyefendi, kendini, aslında hissetmesi gerektiği gibi –tamamen ihtiyarlamış– hissederken, bu Royal’ler, Splendid’ler, Excelsior’lar hakkında da, “italyan” denen bu paragöz, sarımsak kokan insancıklar hakkında da hüsran ve öfkeyle düşünüyordu; iskelelerden birinde, bir defaya mahsus olmak üzere gözlerini açıp kanepeden doğrulunca, kayalık yamacın altında, denizin hemen burnunun dibinde, kayıkların, bir takım paçavraların ve tenekelerin, kahverengi ağların yanı başında üst üste istiflenmiş bir sürü zavallı, boydan boya küf bağlamış taş evcik gördü ve tadını çıkarmak üzere geldiği italya’nın gerçekte işte bundan ibaret olduğunu anımsayarak meyusiyete kapıldı…"
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel