bugün

yeni kurulan vakıf üniversitesi.
(bkz: her semte bir üniversite)
Üniversite, tıp, diş hekimliği, eczacılık, sağlık bilimleri, fen-edebiyat, mühendislik, iktisadi ve idari bilimler, mimarlık, islami ilimler fakülteleriyle sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu, fen bilimleri, sağlık bilimleri ve sosyal bilimler enstitülerinden oluşacak.
takılmayayım takılmayayım diyorum ama adına takılıyorum arkadaş. başka hiç mi oluru yoktu da istinye üniversitesi koydunuz.
her mahalleye bir üniversite konseptine uymuştur.
istinye de değildir.(Olabilir de).
cevizlibağ e5 yan yoldaki bir binaya çökmüş. bi de kampüs falan diyorlar böyle tek binalık yerlere.
sözlükte paralı adamlarına reklam yaptıracak kadar düşmüş üniversite.

düşün ne durumdalar. *
Simdi reklamlar.

Dandik universite.

Reklamlari dinlediniz.
(bkz: kısa bir aradan sonra tekrar karşınızda olacağız)

daha doğru düzgün reklam yaptıramayan üniversite. adam kardeşim öss ye girdi demiş. öss mi kaldı birader?

iyi malın reklamı olmaz derler ya. çok doğru. daha önce koç'un sabancı'nın bilkent'in sözlükte reklam verdiğini gördünüz mü? göremezsiniz çünkü bu üniversiteler reklam vermez sadece tanıtım günleri düzenler.

bu üniversite işinde çok para var herhalde önüne gelen üniversite kurduğuna göre. yakında bir apartman üniversitesi de ben kurup parayı kıracağım.
sardunya universitesinin bir numarali rakibi olacaktir.sadece universite okumak icin universite okumayin degerli arkadaslar, kendinize deger verin..
tarih bölümü akademik kadrosunu merak ettiğim üniversite. siteden görünmüyor.
MLPCare grubunun bir üniversitesidir o nedenle bu üniversiteyi tercih edecek kişiler kesinlikle işsiz kalmaz staj yeri bulma derdiniz olmaz. her öğrenciye belli oranlarda güzel burslar veriyorlar. zaten bizde şans olsa sayısal öğrencisi olurduk neden sözel bölümlerde böyle geniş imkanlar veren üniversiteler yok ki... istinye Üniversitesi sana sesleniyorum sözel bölümler aç ve biz de böyle güzel imkanlardan yararlanalım hiç olmazsa yüksek lisansta geliriz yararlanırız
sarıyer ile ya da sarıyer belediyesi ile bir ilgisi var mı merak edilmektedir.
iSÜ diye her seferinde metrobusten cevızlıbag merter arası gordugum unıversıtenın saglık kampusu. Oldukca buyuk olmasının dışında elit duruyor.
ilk duyduğumda itü diye anlamıştım.
Vizyonsuz mudur nedir anlayamadım. 3 4 reklam cekmisler hepsi futbolcu abi yok mu sizim profesörünüz yabancı ögretim görevliniz ilk 100 de ögrenciniz falan.
tüm reklamları parayı çağrıştıran bir ticarethane
heralde öğrenciler (müşteriler) sınavlarda cevap olarak para takacaklar soru kağıdına.
Her köye bir üniversite.
reklamları güldürmüştür. o ne lan öyle amk.
trabzon sporun oyuncularıyla üniversite reklamı mı yapılır?

ne düşünmüşler reklamı yaparken çok merak ediyorum.
istinye sahilinde denizin kenarindadir.
Ferrarili porscheli çocukların gittiği okuldur.
Yol kenarında tek binasıyla dersane tadında takın okul. Ama reklamda rektörü öyle bir anlatıyor ki sanırsın oxford Üniversitesi amk.
nişantaşı'nda olmayan nişantaşı üniversitesi ile kapışır.
Sen öyle (bkz: istiyondiye Üniversitesi)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar